Аварійний люк у центрі Вінниці залатали

Ще кілька днів тому каналізаційний колодязь на вулиці Козицького у Вінниці був в аварійному стані. Люди поскаржилися, що люк провалюється, а стік забитий будівельним сміттям. Після втручання "Народного контролю", комунальники проблему вирішили.

Люди нарікали, що після ремонтних робіт, які проводив "Вінницяводоканал", каналазацію було пошкоджено, будинки опинилися під загрозою затоплення.

Ніна Семенівна, яка мешкає в будинку №37, розповідає, що колодязь зруйнували працівники "Водоканалу", коли ліквідовували аварію на лінії:

– Обіцяли, що раз вони поломали, то вони пообіцяли нам і заасфальтувати. А тепер кажуть: "Ждіть черги".

Але ремонтувати колодязь ніхто не поспішає, його лише частково підмурували, натомість — забили стік будівельним сміттям.

–Он і цегла шатається, і он понакидали мусору і не прибрали. Кажуть, прийде друга бригада, тай прибере, – говорить Ніна Семенівна.

На підприємстві "Вінницяоблводоканал" "Народний контроль"запевнили, що проблему усунуть найближчим часом.

Того ж дня бригада працівників підприємства виїхала на місце, щоб з'ясувати проблему.

– Приїхали, подивилися, на другий день приїхали почистили каналізацію, а потім приїхали заасфальтували, – розповідають сусіди.

Вінничанин Богдан Ніколюк зауважує, що таких незручностей у вінницьких дворах багато, і, на жаль, не завжди комунальники про них знають.

vinnychanyn-bogdan

– Дякуємо "Народному Контролю", що хоч якось можна вплинути на працівників водоканалу. Нарешті відремонтували цей люк, так би без впливу громадськості та журналістів нічого б не робилося, люди б так і продовжували провалюватися.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов