Вінницький трамвай сьогодні святкує своє День народження

Саме 102 роки тому у Вінниці з`явився перший громадський транспорт - трамвай, без якого сьогодні ми не уявляємо нашого чудового міста. Транспорт, який протискуючись крізь роки лихоліть і війн, доїхав до нас.

Незважаючи на те, що цей вид транспорту вже старий, але в сучасному світі він набуває нового життя і популярності. Так ,сьогодні і у Вінниці трамвай не лише працює, але й розвивається, оновлюється, намагається йти у ногу з часом. Протягом минулого року збільшилася мережа трамвайних шляхів - кільцева лінія навколо Вишеньки; наразі будується трамвайна розв`язка на перетині вулиць Келецька-Пірогова. На базі трамвайного депо комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" створено новий трамвай, який вже працює на пасажирських маршрутах; розпочато створення другого вагону.

Проводяться і інші роботи, які в більшості не помітні пересічним мешканцям, але без яких цей транспорт перестав би безпечно працювати: це і оновлення колій, ремонт контактної мережі, заміна електричних опор, тощо.

Вінницький трамвай сьогодні став вже своєрідним символом міста, яким вінничани дуже пишаються. А вінницьке транспортне підприємство є зразковим не лише в масштабах міста, але й лідером серед транспортних підприємств всієї України!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов