Вінницька обласна виборча комісія сидить без роботи

Три дні минуло після завершення місцевих виборів, а Вінницька обласна виборча комісія опрацювала протокол лише одного виборчого округу.

На виборах до Вінницької обласної ради було утворено 84 виборчих округи за кількістю мандатів головного представницького органу Вінниччини. Як правило, по завершенню виборів обласна комісія працює у досить напруженому режимі, адже з кожного округу звозять протоколи, які потрібно опрацювати. Але цьогоріч в обласній комісії на третій день по виборах повний штиль.

Ми опрацювали лише протокол одного округу з Шаргородського району. Всі інші відправили на доопрацювання через велику кількість помилок. Зважаючи, що нам на доопрацювання 83-х протоколів залишається лише 6 днів, відчуваю, що почнеться справжній ажіотаж, - розповів голова обласної виборчої комісії Роман Журавель.

А поки члени комісії в очікувані сидять без роботи. У коридорі біля кабінету, де відбувається засідання комісії, тихо: сумують чергові міліціонери і жодної людини у черзі, щоб здати протокол. Члени комісії кажуть, що Їх така тиша не дуже радує. Адже час іде, а протоколи не везуть.

Нагадаємо, поки обласна комісія не може підбити підсумки голосування, це зробили вже виборчі штаби політичних сил, які претендують на мандати депутатів обласної ради.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов