Із Вінниці на передову вирушило дві машини з гуманітарним вантажем

28 жовтня з Вінниці вирушило дві машини з гуманітарним вантажем у зону АТО  для бійців, які перебувають на передовій, дітей переселенців та інтернатів Сєвєродонецька. Це овочі, фрукти, цукерки, вода, одяг та багато іншого, загалом – близько 10 тон.

Вінничани продовжують збирати гуманітарні вантажі у зону АТО. Сьогодні на Схід рушила чергова допомога від жителів міста та області.

«Сьогодні ми відправили два автомобілі гуманітарної допомоги. У одній з них – сім тон овочів для дітей переселенців та дітей, які перебувають в інтернатах Сєвєродонецька. У іншій – три тони допомоги для бійців, які зараз на передовій, це продукти харчування та теплий одяг – те, що їм зараз необхідно. Допомогу збирали небайдужі вінничани, а Вінницька міська рада допомогла соляркою для заправки автомобілів та побутовою хімією», – зазначив волонтер Андрій Нечипорук.

«Як завжди, міська рада допомагає з координацією діяльності тих людей, які допомагають волонтерам. А також – дизельним паливом для автомобілів, які переправляють допомогу. Ми робимо це з того часу, як тільки почалася антитерористична операція на Сході України. Багато допомагають вінничани, різні громадські організації, дуже активну позицію сьогодні займають волонтер Андрій Нечипорук та його друзі, які доставляють гуманітарний вантаж та все необхідне як для мирного населення, так і для наших військових, які захищають країну», – розповів в.о. міського голови Сергій Моргунов.

Також Сергій Моргунов зазначив, що по Україні найбільш активний волонтерський рух сьогодні відмічають у Вінницькій та Дніпропетровській областях. «Допомагає не лише Вінниця, а й люди зі всієї області. Вони не стоять осторонь, підтримують чим можуть, і ми їм дуже вдячні за це. Допомагають й підприємства, часто продукцією, яку виробляють. Активно у волонтерському русі працює БФ «Подільська громада» та  Андрій Дручинський», – сказав Сергій Моргунов.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов