У Вінниці можуть похвалитися лише одним зданим протоколом. Решту завернули

Вінницька обласна виборча комісія прийняла усього один протокол з результатами виборів до облради.

«Від учора почали надходити протоколи з округів з «мокрими печатками» з результатами голосування на місцевих виборах до обласної ради. Але поки що ми прийняли тільки один - решту змушені повертати в комісії на доопрацювання через помилки та неточності», - повідомили в обласній ТВК.

На опрацювання протоколів та оголошенням результатів виборів до Вінницької обласної ради в облвиборчкому ще є шість днів. З огляду на якість виборчої документації, котру привозять з місць, в облТВК прогнозують, що офіційні відомості про новообраний склад обласної ради комісія зможе назвати аж наприкінці передбаченого законом терміну.

Наразі ж у розпорядженні обласної виборчої комісії є лише один із 84 протоколів з результатами виборів депутатів до облради по багатомандатному виборчому округу.

Як повідомляло агентство, своїх кандидатів до обласної ради висували 12 політичних партій.  За попередніми даними, 5-відсотковий бар’єр подолали вісім політичних сил: БПП «Солідарність» (29, 20%), ВО «Батьківщина» (17,34%), Радикальна партія Олега Ляшка (10,02%), «Самопоміч» (7,17%), «Аграрна партія» (7,04%), ВО «Свобода»(6,23%), Опозиційний блок ( 5,99%) та УКРОП (5,68%).

Наблизились до прохідного бар’єру, але не змогли його подолати «Народний контроль» з  4,12% голосів та «Наш край»  з  результатом 3,12%.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов