Донецькі студенти взялись захищати права вінничан

Вчора у Вінниці розпочала роботу юридична клініка для малозабезпечених вінничан.

Спільний соціальний проект започаткували Вінницький апеляційний адміністративний суд та Донецький національний університет.

Прийом громадян здійснюватимуть студенти 3 і 4 курсу ДонНУ. Вони надаватимуть консультації, оформля тимуть скарги, позови, клопотання та інші звернення громадян до суду. Професійну допомогу їм надаватимуть викладачі, досвідчені юристи. Ця правова допомога надаватиметься безкоштовно.

У роботі з клієнтами клініки студентам допомагає досвід, набутий під час практики у Вінницькому апеляційному адміністративному суді.

— Наші студенти проходять практику у різних відділах суду, — розповідає доцент кафедри цивільних справ і процесу ДонНУ Олена Антонюк.

Для того, щоб отримати безоплатну правову допомогу в клініці, вінничанам достатньо мати при собі будь-який документ, що підтверджує статус. Це може бути пенсійне посвідчення, посвідка внутрішньо переміщеної особи тощо.

За словами Олени Антонюк, клініка працює за 4 напрямками:

– надання правової допомоги у справах, що стосуються оскарження неправомірних дій органів державної влади і місцевого самоврядування,
– цивільних спорів,
– сімейних спорів,
– трудових спорів, а також у справах, що стосуються соціального забезпечення.

Не надають правову допомогу студенти лише у справах, які стосуються Кримінального Кодексу.

— Така клініка працювала у Донецьку протягом 20 років, — зазначає Олена Антонюк. — Старшокурсники університету не лише консультували громадян, допомагали у оформленні документів, але й представляли їх інтереси у суді.

Першими клієнтами юридичної клініки вчора стали громадяни, яким потрібна була правова допомога по нарахуванню пені по невиплаченим аліментам, по оскарженню стягнення додаткової плати за користування гуртожитком.

Юридична клініка працюватиме щотижня у вівторок і четвер з 11 до 15 години за адресою вул. Київська, б. 14, 7 поверх, 703 кабінет.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов