На Вінниччині відбувся третій обласний Форум батьків дітей з інвалідністю

Цей проект реалізовувався в рамках конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, які фінансуються з обласного бюджету у 2015 році. 

Форум проходив у рамках реалізації проекту «Шлях до повноцінного життя в громаді осіб з інвалідністю та учасників АТО», який виконує Вінницька громадська організація «Паросток» у партнерстві з університетом «Україна» та за сприяння Вінницької ОДА.

Мета проекту - підвищення рівня поінформованості людей з інвалідністю, учасників АТО та членів їхніх родин щодо свого права на освітні та соціальні послуги, працевлаштування, сучасних методик реабілітації, створення позитивного іміджу соціально відповідального бізнесу з метою формування суспільства рівних можливостей на Вінниччині.

У рамках Форуму були обговорені питання первинної консультації, соціальної, психологічної та фізичної реабілітації, соціального захисту та освіти дітей з інвалідністю.

У ході заходу присутні мали можливість переглянути фільм «Інклюзія: «Fit into normality», заслухати доповіді з актуальних питань щодо організації навчального процесу для дітей з інвалідністю. 

На завершення Форуму винесено резолюцію, яка передбачає створення сприятливого середовища для впровадження інклюзивного навчання у Вінницькій області на усіх освітніх рівнях, а також усебічне забезпечення якості та доступності реабілітації та освіти для кожної людини з інвалідністю, незалежно від місця проживання.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов