• Головна
  • На Вінниччині відбувся третій обласний Форум батьків дітей з інвалідністю
16:37, 28 жовтня 2015 р.

На Вінниччині відбувся третій обласний Форум батьків дітей з інвалідністю

Цей проект реалізовувався в рамках конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, які фінансуються з обласного бюджету у 2015 році. 

Форум проходив у рамках реалізації проекту «Шлях до повноцінного життя в громаді осіб з інвалідністю та учасників АТО», який виконує Вінницька громадська організація «Паросток» у партнерстві з університетом «Україна» та за сприяння Вінницької ОДА.

Мета проекту - підвищення рівня поінформованості людей з інвалідністю, учасників АТО та членів їхніх родин щодо свого права на освітні та соціальні послуги, працевлаштування, сучасних методик реабілітації, створення позитивного іміджу соціально відповідального бізнесу з метою формування суспільства рівних можливостей на Вінниччині.

У рамках Форуму були обговорені питання первинної консультації, соціальної, психологічної та фізичної реабілітації, соціального захисту та освіти дітей з інвалідністю.

У ході заходу присутні мали можливість переглянути фільм «Інклюзія: «Fit into normality», заслухати доповіді з актуальних питань щодо організації навчального процесу для дітей з інвалідністю. 

На завершення Форуму винесено резолюцію, яка передбачає створення сприятливого середовища для впровадження інклюзивного навчання у Вінницькій області на усіх освітніх рівнях, а також усебічне забезпечення якості та доступності реабілітації та освіти для кожної людини з інвалідністю, незалежно від місця проживання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...