Дітей-інвалідів у Вінниці лікують за допомогою обладнання, якому півстоліття

Вінницькому Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь" необхідні кошти на нове медичне обладнання для фізіотерапевтичного кабінету для дітей з інвалідністю.

Призначенням закладу є забезпечення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на коригування порушень розвитку дитини-інваліда, навчанні її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції в суспільство.
центр Промінь у Вінниці фото

У складі центру функціонують відділення соціальної — педагогічної та психологічної реабілітації, відділення медичного супроводу дітей. Центр давно надає реабілітаційні послуги дітям-інвалідам та дітям групи ризику із діагнозами ДЦП, синдром Дауна, дитячий аутизм, легка розумова відсталість, затримка психо-моторного та мовного розвитку, порушення функцій опорно-рухового апарату, що проживають у місті Вінниці, районах Вінницької та інших областях України.

Щорічно реабілітаційні послуги в Центрі отримують більше 500 дітей з інвалідністю, щоденно в Центрі перебуває 153 дитини.

Оскільки Центр "Промінь" є бюджетною установою, фінансування здійснюється Фондом соціального захисту інвалідів. Як і всі бюджетні установи, Центр на сьогодні переживає не найкращі часи в плані фінансування.

Волонтер Наталія Коваш особисто ходить по установам, та просить долучитися до акції, її син Павло Коваш поставив скриньку у себе на роботі. Пані Наталія розповіла, скільки людей задіяно та як проходить акція:

– У нас по Україні місія, благодійна акція, наразі ми обрали Вінницький Центр "Промінь", поставили за мету зібрати близько ста тисяч гривень на нове обладнання за 2-3 місяці. Ми плануємо купити обладнання яке їм необхідне на даний момент, тому що їхнє застаріле, ще 70-х років. Ми узгодили свою ініціативу з директором Центру "Промінь" Балдинюком. Нас 18 волонтерів по Україні, 7 з них — вінничани, які збирають кошти саме для цього реабілітаційного центру. Ми обрали жінку, її звати Наталія Коваш, ми їй довіряємо, на номери її рахунків і надходять кошти. На даний момент вже зібрано 20 тисяч гривень, і це менше ніж за місяць. Найголовніше — участь, не можна бути байдужим до чужої біди. У кожного з нас могла би бути така проблема. Добре, що і підприємці нам допомагають.

Центр Соціальної Реалібілітації Дітей-інвалідів "Промінь" знаходиться у місті Вінниця за адресою вул.Червоних партизанів, 10.

Кошти перераховуються:
р/с 2620126509000
МФО 351005
ДКПО — 2961710767
фізична особа Наталія Качан
Укрсиббанк

№ рахунку 4731217114639030

З усіх питань можна звертатись до Наталії Коваш:
068 548 8253
063 161 3322

Закликаємо вас залучитися до благодійної акції задля допомоги дітям-інвалідам.

Медгарант фото
Медгарант фото
Медгарант фото
Медгарант фото

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов