Банківські колектори виселили сім'ю з малими дітьми та забрали флешку в журналіста

28 жовтня, зі скандалом виселели з квартири сім'ю з трьома неповнолітніми дітьми. 50 тисяч доларів в кредит на житло родина взяла у "Приватбанку" шість років назад. Поки ДВС виселяло родину без будь-яких пояснень, банківські колектори перешкоджали роботі журналіста та видерли з рук фотоапарат, з якого витягли карту пам'яті з відео.

Як повідомляється на сайті 20minut.ua до них зателефонував друг родини Дмитро та повідомив, що сім'ю з трьома неповнолітніми дітьми виселяють із квартири за кредитну заборгованість перед "Приватбанком" - 10 тисяч доларів.

Біля вхідних дверей журналіст зустрів друга родини та сестру власника квартири. Сам він їхав в той час в поїзді з роботи. Державна виконавча служба виселяла його жінку Руслану з трьома дітьми: 17-річним та двома шестирічними.  

В той же час на поверх почали підніматись люди, біля 10 осіб. Один із чоловіків назвався Олександром. Представився працівником "виконавчої служби Приватбанку", хамив та почав видирати з рук журналіста фотоапарат і вимагав не знімати відео. Далі сталась штурханина, і фотоапарат відібрав один із цих незнайомих осіб. Через п'ять хвилин техніку повернули без карти пам'яті.

Як стало відомо згодом, "Приватбанк" не має власної колекторської служби. Та має заключений договір з колекторською фірмою "Кредит Колекшн".

- Руслана, не смій виходити з квартири, дочекайся чоловіка, і нічого не підписуй, діти, скажіть їй, - кричали жінці друг сімї та сестра чоловіка. Така поведінка збурила "представників виконавчої служби Приватбанку" виштовхати людей зі сходів.

Коли Руслана все-таки вийшла з квартири, то розповіла, що таких "гостей" не чекала. Бо ще вчора усно домовилась з працівником банку, що сьогодні оплатить частину грошей.

- Прийшов ключник і почав ламати замок. Мені ніяких документів не показали, чоловік у відрядженні, адвокат приїхати не зміг, нас виселили незаконно, вже три рази з ними судились, перший суд виграли, два інші - програли, - каже жінка.

За фактами перешкоджання журналістській роботі та грабежу, репортер написав заяву у міліцію.

thumb_130935_news_m

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов