Папір все стерпить, або як вінничани виливали душу на бюлетені

Народний креатив під час волевиявлення на виборах 25 жовтня цього разу побив всі рекорди. За попередньою інформацією політичних партій, 5 тисяч бюлетенів під час місцевих виборів у Вінниці було пошкоджено виборцями.

Чого тільки не робили вінничани, ображені на колишню, теперішню й потенційну владу.

Ігнорували вибори, їли бюлетені. Твори на вільну тему: «Скажи все, що думаєш про кандидатів та владу» або «Запитай у влади» писали на бюлетенях, користуючись окремими кабінками, безкоштовними ручками, отримуючи неабияке задоволення лише від того, що можуть написати на прізвищах тих, кого вони не хочуть бачити у владі, все, що на душі накипіло. «Коли ви вже наїстеся?», «Миру мир. Хатам – щастя», «Вибір без вибору», «Врятуйте дерево. Віддайте бюлетень на переробку», «Хрін вам, а не мій голос», — це лише короткий перелік дописок у бюлетенях. Багато хто з вінничан дописував свої варіанти кандидатур на вибори або ж самотужки домальовував графу «проти всіх», яку Законом України «Про місцеві вибори» не передбачено. Деякі писали власні пропозиції на кшталт «Всех расстрелять».
зіпсовані бюлетені фото

зіпсовані бюлетені фото

зіпсовані бюлетені фото

Уповноважена особа кандидата в депутати обласної і міської ради Аліна Збавитель зазначає, що в кожній стопці з бюлетенями було щонайменше 40 зіпсованих.

— І зірочки, і черепа малювали на бюлетенях, — згадує Аліна. — А найбільше вразила велика кількість нецензурних слів.

Відповідальність за пошкодження власного бюлетеню українським законодавством не передбачена. Однак, якщо виборець зіпсував чужий бюлетень, йому доведеться відповідати перед законом за статтею 158, прим. 2 Кримінального кодексу України.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов