• Ладижинець Сергій Шестаков забив гол у ворота «Дніпра» у матчі 1/8 Кубка України
10:03, 29 жовтня 2015 р.

Ладижинець Сергій Шестаков забив гол у ворота "Дніпра".

Відзначився футболіст у матчі 1/8 Кубка України "Олімпік" (Донецьк) - "Дніпро" (Дніпропетровськ).
Перший матч "Дніпро" - "Олімпік", який проходив у Києві, завершився перемогою підопічних Мирона Маркевича з рахунком 2:0.
У матчі у відповідь "Дніпро" вийшов вперед завдяки голу Бруну Гами, але в другому таймі пропустив двічі за дві хвилини.
Як пише Footboom.com, на 74 хвилині матчу «Олімпік» взяв і організував атаку правим флангом, тим самим зрівнявши рахунко 1:1, але далі - більше! Не минуло й хвилини, а на правому фланзі підключився центральний захисник донецького «Олімпіка», який зробив ще один гострий простріл. Повз м'яч пролетіли як дніпропетровці, так і донеччани, однак на дальньому краї штрафного майданчика виявився абсолютно самотній Сергій Шестаков. Півзахисник відмінно зорієнтувався і пробив в один дотик в дальній кут - 1: 2!
У підсумку гри, дніпропетровці все ж перемогли донеччан в рамках 1/8 Кубка України з рахунком 3:2.
Нагадаємо, що 25-річний Шестаков приєднався до Олімпіку перед початком поточного сезону. На його рахунку три матчі в нинішній кампанії Прем'єр-лізі. Попереднім його клубом був першоліговий Нафтофік-Укрнафта з Охтирки.
Народився Сергій Шестаков у місті Ладижин де і починав свою футбольну кар'єру у складі місцевої команди "Авангар-Енергія".