Юні футболісти грали в пам’ять про Олексія Сівака

У Вінниці 26-28 жовтня пройшов турнір з футболу серед юнаків пам'яті Олексія Сівака (майстер спорту Олексій Павлович Сівак був воротарем у Вінницькій «Ниві» у 1985 – 1987 роках )

Бажання виступити в турнірі виявили і представники міст інших областей. Переможцем змагань стала тернопільська команда СДЮШОР. На 2 місці вінницька команда ДЮСШ Блохіна – Бєланова 1. Третє місце взяла команда «полісся» (Житомир).

У фінальному матчі в ігровий час була зафіксована нічия 2:2, а по додатково призначених пенальті перемогли тернопільчани, – 3:0.

У турнірі грали 8 команд, – вони були розподілені по 4 на 2 групи. Група «А»: ДЮСШ Блохіна - Бєланова 1 (2003 р.н., тренери Андрій Борівський та Валентин Вишталюк), «Полісся» (Житомир), «Арсенал» (Біла Церква), ФК «Тернопіль» (Тернопіль). Група «Б»: ДЮСШ Блохіна – Бєланова 2 (2004 р.н., тренер Леонід Мельник), ДЮСШ (Бердичів), ДЮСШ (Хмельницький), СДЮШОР (Тернопіль).

Грали 2 тайми по 25 хвилин. Хлопці "гасали" по футбольному полю, як «заводні» – віддавали себе повністю.

— В наших двох командах є перспективні юні гравці, які, вважаю, цілком спроможні стати футболістами професійного футболу, — говорить директор ДЮСШ Блохіна–Бєланова і безпосередній організатор змагань, тренер вищої категорії Ігор Коваль. — Хочу зазначити, що в нашій спортшколі з юними спортсменами займаються 4 тренери вищої категорії і це, вважаю, окрім іншого, дається взнаки.

Зазначимо також, що ДЮСШ Блохіна–Бєланова не обмежується залученням до себе перспективних хлопців Вінниці, а й шукає їх і по області.

— Я живу і тренуюсь у Погребищі, проте мене з ДЮСШ Блохіна – Бєланова викликають на матчі різних турнірів і я охоче граю за Вінницю, — говорить захисник Денис Король. — Я себе спробував і в інших видах спорту, і зупинився на футболі. Можу сказати, що рівень юнацького футболу у Вінниці, зокрема у ДЮСШ Блохіна–Бєланова, значно вище за погребищенський.

Взагалі, дивлячись, на гру молоді, що грає у турнірі і яка прагне увійти у професійний футбол, усвідомлюєш, що Вінниця стала одним центрів юнацького футболу в Україні.

— Рівень організації змагань бездоганний, — дає оцінку тренер з Хмельницького Юрій Богач. — Та й рівень майстерності у поєднанні зі справжньою спортивною боротьбою гравців всіх команд викликає лише схвалення. І футбольне поле з дуже якісним покриттям, просто хочеться грати.

Переможці і призери були нагородженні кубками, медалями, грамотами. Організатори доброзичливо привітали родичів Олексія Сівака дочку Олену та онучку Владу, що були присутні на стадіоні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов