На Вінниччині планують запровадити інклюзивне навчання на всіх освітніх рівнях

У Вінниці відбувся форум для батьків дітей з інвалідністю. Було прийнято резолюцію, яка передбачає створення сприятливого середовища для впровадження інклюзивного навчання у Вінницькій області на всіх освітніх рівнях

Вчора, 28 жовтня, у Вінниці відбувся третій обласний Форум батьків дітей з інвалідністю «Освіта – доступна кожному». Захід організовано в рамках проекту «Шлях до повноцінного життя в громаді осіб з інвалідністю та учасників АТО», який реалізовує громадська організація «Паросток».

Всього в області проживає 6 тисяч дітей з інвалідністю. Близько сотня з них потребує інклюзивної освіти, проте проблем пов’язаних з цим вистачає. Більшість шкіл не пристосовані для дітей з особливими потребами, а вчителям бракує досвіду роботи з такими учнями. Здобути вище освіту дітям-інвалідам у Вінницькій області майже не можливо. Адже лише університет «Україна» приймає таких студентів, їх у виші близько сотні.

Для батьків дітей з інвалідністю планують запровадити практикуми, де  навчатимуть адаптації молоді з особливими потребами.  

Також по завершенню форуму учасники вирішили всіляко сприяти запровадженню інклюзивного навчання у Вінницькій області на всіх освітніх рівнях прийнявши відповідну резолюцію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов