• Головна
  • На Вінниччині планують запровадити інклюзивне навчання на всіх освітніх рівнях
14:06, 29 жовтня 2015 р.

На Вінниччині планують запровадити інклюзивне навчання на всіх освітніх рівнях

У Вінниці відбувся форум для батьків дітей з інвалідністю. Було прийнято резолюцію, яка передбачає створення сприятливого середовища для впровадження інклюзивного навчання у Вінницькій області на всіх освітніх рівнях

Вчора, 28 жовтня, у Вінниці відбувся третій обласний Форум батьків дітей з інвалідністю «Освіта – доступна кожному». Захід організовано в рамках проекту «Шлях до повноцінного життя в громаді осіб з інвалідністю та учасників АТО», який реалізовує громадська організація «Паросток».

Всього в області проживає 6 тисяч дітей з інвалідністю. Близько сотня з них потребує інклюзивної освіти, проте проблем пов’язаних з цим вистачає. Більшість шкіл не пристосовані для дітей з особливими потребами, а вчителям бракує досвіду роботи з такими учнями. Здобути вище освіту дітям-інвалідам у Вінницькій області майже не можливо. Адже лише університет «Україна» приймає таких студентів, їх у виші близько сотні.

Для батьків дітей з інвалідністю планують запровадити практикуми, де  навчатимуть адаптації молоді з особливими потребами.  

Також по завершенню форуму учасники вирішили всіляко сприяти запровадженню інклюзивного навчання у Вінницькій області на всіх освітніх рівнях прийнявши відповідну резолюцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...