Реконструкція приміщення для «Гармонії» на стадії завершення, там вінничан вчитимуть танцю на візках

У Вінниці реконструкцію частини приміщення для центру «Гармонія» по вулиці Винниченка, 5 планується звершити у грудні цього року. Ще деякий час займе встановлення меблів та обладнання, після чого відбудеться новосілля центру.

Роботи по реконструкції будівлі для центру були розпочаті ще у 2013 році, але через відсутність фінансування у 2014 році робота була призупинена.

На даний час в приміщені кладуть плитку на підлогу, вже змонтовано систему опалення, встановлені металопластикові вікна, проведено електропроводку, також утеплили фасад першого та підвального поверху будинку, влаштували вхід в підвал та зробили покрівлю будівлі.

За словами директора центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Раїси Панасюк центр буде працювати не тільки для людей з інвалідністю, а й в актовій залі проводитимуть заходи громадські діячі.

«Ремонт майже зроблений, потрібно зараз обладнання, деяке потрібно адаптувати і зробити так, щоб людям на візках було зручно. Якщо людина сіла на візок, то щоб вона не думала що життя закінчується, вона могла прийти сюди в центр і отримати комплекс реабілітаційних послуг,і крім того побачити як вона може облаштувати своє житло, щоб їй було зручно і комфортно жити в такому стані. Ми хочемо щоб цей центр був не тільки для людей з інвалідністю, щоб в ньому було цікаво громадським діячам, проводити свої заходи в актовій залі. Таким чином щоб люди з інвалідністю долучалися до активної діяльності нашої громади міста Вінниці і були її активними учасниками абсолютно всіх процесів всіх програм», - сказала Р. Панасюк.

Раїса Панасюк розповідає, що в центрі будуть вивчати англійську мову, мову жестів, а також буде студія танцю на візках.

В центрі «Гармонія» в підвальному приміщені після ремонту планується облаштувати тренажерну залу для фізичної реабілітації дітей та молоді на візках, міні-спортивну залу для ігрових та спортивних форм роботи, кімнату для прання та прийому їжі, актову залу. Також тут буде приміщення для ремонту візків та навчання людей користуватися візками.

На першому поверсі будівлі буде комп’ютерна кімната, кабінет для гуртків, кімната для тренінгів та зала для зборів. А ще на першому поверсі облаштують магазин, де продаватимуть сувенірну продукцію зроблену руками майстрів з обмеженими фізичними можливостями.garmonia_vinnitsa_rekonstruksia_0018garmonia_vinnitsa_rekonstruksia_0015garmonia_vinnitsa_rekonstruksia_0004garmonia_vinnitsa_rekonstruksia_0005

Так виглядало приміщення до реконструкції.

garmonia_vinnitsa_rekonstruksia_0013

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов