На Вінниччині розробили програму «Мольфар» для покращення надання допомоги пораненим

Пошук шляхів покращення надання необхідної першої допомоги пораненим бійцям у зоні АТО дав свої результати за рахунок впровадження сучасних комп’ютерних технологій. «Усе те, що медицина демонструє нам на мирних територіях, негативно відображається на території, де йдуть бойові дії. З цим терміново щось потрібно було робити, адже гинули бійці, було багато ускладнень… Наші волонтери за фінансової підтримки меценатів зробили програмний продукт, що нарешті об’єднає станцію швидкої допомоги, аптечні пункти, станції переливання крові. Відтак лікарі оперативно матимуть всю необхідну інформацію», - зазначає волонтер, лікар за фахом, президент громадської організації «Народна перемога» Юлія Вотчер Юлія Вотчер.

 Новий медичний проект назвали «Мольфар». Напевне тому, що для новоствореної комп’ютерної програми медичної логістики лікування поранених бійців АТО не має бути нічого неможливого. Завдяки координації дій волонтерів, лікарів, військових суттєво скоротиться час надання допомоги пораненим та хворим у медичних закладах. Крім того, проект передбачає консультації бійців, пошук медикаментів та товарів медичного призначення.

Перед тим, як ця програма почне діяти на Донбасі в районі бойових дій, вона пройде своєрідну «обкатку» на Вінниччині. А голова Вінницької ОДА Валерій Коровій зазначив, що регіон взагалі може стати пілотними по впровадженню по-справжньому дієвої системи побудови логістики для швидкої медичної допомоги.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов