В неділю вінничанам розкажуть, як можна потрапити на безкоштовне навчання у Польщу та далі зостатися там на роботі

В неділю, 1 листопада о 13 годині ТРЦ "Мегамол" презентуватимуть проект «Твій шанс у ЕС: Безкоштовна освіта у Польщі з можливостями працевлаштування. Можливість поєднання роботи та навчання. Надання послуг по адаптації за кордоном». Зареєструватись можна за номером : (067) 270 22 12; (093) 970 10 97 (Руслана).

У Вінниці в рамках проекту по суботам викладатимуть польську мову. Також учасники дізнаються про пропозиції безкоштовного першого курсу навчання у вузі на І або ІІ ступені.

Презентуватиме проект заступник директора Швейцарського освітнього центру  Robert Torbus. На презентації можна буде все більш детально дізнатись.

Крім того, на зустрічі 1 листопада директор та засновник Центру вивчення генеалогії "Пращур"  Віктор Долецький  дасть відповіді на питання:

- Які кроки потрібно зробити, щоб підтвердити своє польське походження?

- Які документи потрібні для Карти Поляка?

- В яких типах документів міститься інформація про національність та де саме їх шукати?

Організатор: Компанія KRIM PL sp. z o.o. KRS 0000335408, NIP 7712821895, REGON 100733001

Координатор у Вінниці -  Ruslana Vershko

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов