Вінницькі бородані змагатимуться довжиною своїх борід

Перший у Вінниці барбес-фестиваль під назвою «Борода Мусі Коцюбинського» відбудеться в листопаді.

Неформальний організатор  фестивалю, шоумен з натуральною бородою,Олександр Шемет каже, що поки для втілення ідеї фесту чиновники шукають гроші, бородані Вінниці гуртуються у «Фесбуку», у групі «Вінниця з бородою».

Фестиваль вирішили присвятити найвідомішому вінницькому бороданю Михайлу Коцюбинському.

Нічого випадкового у цьому світі не буває. Ми такі, які є. І тільки від нас залежить, яким ми живемо життям. Ми всі з вами зробили свій вибір. Ми бородані! Кожен із нас йде своїм шляхом, але іноді наші дороги перехрещуються, і це перехрестя завжди має магічну силу змінювати світ, — каже Олександр Шемет.

Також шоумен пояснює чому фестиваль має назву «Борода Мусі Коцюбинського» та де відбуватиметься дійство.

- Муся — це домашнє лагідне прозвисько Михайла Коцюбинського. Тому було б доречно провести фестиваль прямісінько на території музею Михайла Коцюбинського.

12088273_10203776048800756_9189697335236800992_n

Тим більше, що директор музею Михайла Коцюбинського Федір Панчук окрім того, що теж має бороду, володіє рідкісною портретною технікою чорного силуету. Свої силуети він творить буквально за кілька хвилин за допомогою звичайних ножиць та цупкого паперу. Обіцяє зробити такі ж портрети всім бородатим та вусатим учасникам нашого барбер шоу.

Щодо програми, то організатори пропонують не лише конкурс на найдовшу бороду, але й на "найбородатіший" анекдот. 

- У програмі різні конкурси, наприклад, на найдовшу бороду у Вінниці, фотосесії (зберемо банк світлин вінницьких бороданів), інсталяції, виставки, музики, - розповідає Олександр Шемет. 

Передбачається, що до заходу долучаться відомі у місті актори, журналісти, учасники КВК.

Хто знає, можливо вінницький "бородатий фест" набуде колись міжнародної популярності і сюди завітають бородані зі світовим ім'ям, наприклад ZZTop.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов