У Вінниці відбудеться Медіа-день з місцевого розвитку. На зустріч запрошуються тернопільські журналісти

Спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) у партнерстві з Національною спілкою журналістів України проведе Медіа-день зі сталого місцевого розвитку для представників ЗМІ Вінницької, Хмельницької та Тернопільської областей. 

Медіа-захід відбудеться в четвер, 5 листопада, у місті Вінниця за адресою: вул. Арх. Артинова, 12-а, галерея «ІнтерШик», конференц-зала. Початок об 11:00.

Реєстрація ЗМІ проводиться з 10:30.

Медіа-день Проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» буде присвячено сталому місцевому розвитку та підходу місцевого розвитку, орієнтованого на громаду. Тематикою Медіа-дня стане також співпраця місцевої влади та громад у реалізації спільних ініціатив для покращення умов життя людей у селах та містах України.
Під час Медіа-дня будуть представлені досягнення Проекту ЄС / ПРООН МРГ щодо подолання соціально-економічних труднощів у сферах охорони здоров’я, водопостачання, енергозбереження та енергоефективності, навколишнього середовища, готовності місцевої влади співфінансувати проекти громад. Журналісти дізнаються про кращі практики економічного розвитку сільських територій Вінниччини, Хмельниччини та Тернопільщини, а також про реалізацію проектів щодо відновлення будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Вінницькій області.
У рамках заходу буде проведений Медіа-тренінг щодо способів, підходів та важливості висвітлення в ЗМІ тематики місцевого розвитку та підвищення обізнаності населення через медіа. Автором цієї частини Медіа-дня виступить професійний медіа-тренер, перший секретар Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.
Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) працює в усіх областях України з 2008 року. Завдяки покращенню соціальної інфраструктури підвищився рівень життя 2.6 млн. людей у понад 2000 сіл. Було реалізовано понад 2600 місцевих ініціатив. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям громадян, обласної/районної/місцевої влади, Проекту МРГ та приватних спонсорів.
Більше інформації про Проект ЄС/ ПРООН МРГ можна знайти на офіційній веб-сторінці Проекту – www.cba.org.ua, або на веб-сайті Програми розвитку ООН в Україні – www.undp.org.ua, та на сторінці у Фейсбук – http://www.facebook.com/UNDPUkraine

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов