Працівники СБУ у Вінницькій області затримали двох терористів

Наприкінці жовтня співробітники УСБУ у Вінницькій області затримали на сході країни ще двох терористів.

Про це повідомляє прес­група УСБУ у Вінницькій області.

Цього разу зловмисником виявився мешканець міста Авдіївки, який протягом травня­липня, за матеріальну винагороду здійснював збір та передачу даних про розташування та чисельність військових підрозділів Збройних сил України у цьому місті. Інформацію він передавав розвіднику батальйону «Восток» «ДНР», який коректував вогонь артилерії терористів по військовим частинам сил АТО.

Іншого бойовика т.зв. «ДНР» виявлено в одному з приватних помешкань на околиці Костянтинівки, де останній переховувався від правосуддя і від своїх недавніх «побратимів». Встановлено, що у період окупації міста, він, у складі незаконного збройного формування, керував обороною одного з блокпостів терористів. Колишній бойовик заявив, що більше не підтримує ідею «ДНР» і виявив бажання добровільно звернутись до правоохоронних органів, щоб дати пояснення щодо своєї участі у діяльності терористичної організації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов