
12:04, 30 жовтня 2015 р.
Модернізують вінницькі підприємства з допомогою проекту ООН
Як уникнути втрат на виробництві таких ресурсів, як вода, газ та електроенергія? Уряди Швейцарії та Австрії фінансують проект ООН із промислового розвитку ЮНІДО «Ресурсоефективне і чисте виробництво».
-Вінниччина створює до 10% продуктів харчування для всієї України. Виходимо і на європейський ринок. Але переважна більшість вінницьких підприємств має зношене обладнання, яке потребує заміни чи оновлення. Питання енергоефективності є надзвичайно актуальним, - сказав Олександр Якубик,керівник Департаменту регіонального економічного розвитку Вінницької ОДА.
Проект ЮНІДО із модернізації виробничих потужностей співпрацює на Вінниччині з чотирма підприємствами - це Літинський м’ясокомбінат, 45-й ЕМЗ,Козятинський хлібзавод і Гніванський Спецзалізобетон. Зокрема, відчутних результатів з економії ресурсів досягли у Літині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:00
16 травня
ТОП новини
Оголошення
11:30, 10 травня
14:34, Вчора
12
08:09, 5 травня
10:29, 16 травня
11:35, 10 травня
1
live comments feed...
Коментарі