Чому на конструктивній роботі нової облради уже можна ставити хрест?

Ще не оголосили офіційні результати місцевих виборів, а окремі активісти-політики уже ганять своїх потенційних колег. Партійна відданість, схоже, переважає над бажанням сконсолідуватися навколо проблем розвитку Вінниччини.

Нова виборча система підготувала чимало сюрпризів. У вищому представницькому органі Вінницької області зібрались цікаві персонажі -   сумнівні політики, раніше судимі та й просто неадекватні особи. Але справа не тільки в цьому. Голосування за "відкритими списками" привело у раду чомусь не тих, хто отримав прихильність виборців, а "рейтингових" кандидатів у внутрішньопартійному спсику. На перший план у окремих обранців виходить партійна відданість. А це значить, що потреби об'єднуватись і шукати компроміс з колегами, аби приймати необхідні для громади рішення, вони не відчувають.

Ось і свіжий приклад. Молодий за віком, але досвідчений за політичними мірками, вінницький скандаліст-«свободівець» Андрій Вигонюк вже почав "сваритися" з "Самопоміччю".  Черговий пост з'явився у Фейсбуці: 

 Двуликість, бутафорія та самообман- така от "собіпоміч, садовомупоміч, порохупоміч" та іншим...

...та ситуація, коли князьки-олігархи розклали свої яйця у різних партія ліберастичного типу...

Схожа тенденція уже спостерігається у Вінницькій міській раді!

«Свобода» до першого зібрання сесії обласної ради не соромиться ображати потенційних союзників. Разом з тим з неповагою ставляться і до тих вінничан, які віддали свої голоси за цю політсилу, тобто довірили "Самопомочі" представляти свої інтереси.   

Втім, чи зважатимуть учорашні організатори "політичних концертів" на балконі облради на чужу думку? Тепер замість влаштування шоу їм доведеться  тут працювати.

Ось тут і "зарито собаку". Наскільки якісна буде ця робота вінницьких парламентарів?  Саме від кожного з 84 депутатів нової облради залежатиме, куди рухатиметься Вінниччина і якими темпами.  Як платитимуть зарлати бюджетникам, чи ремонтуватимуть дороги, чи підтримуватимуть виробництво, як фінансуватимуть освіту і медицину.

Видається, що інтереси окремих сил та амбіції їх окремих представників переважать на шальках терезів злободенні і поточні питання.

Чи приречена Вінниччина наступні 2 роки поринути у політичні склоки?

Питання риторичне...

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов