Обласна виборча комісія ухвалила 38% протоколів

На сьогодні, 30 жовтня, Вінницька обласна виборча комісія схвалила 34 протоколи з 84, тобто 38%.

З 84 протоколів, які потрібно опрацювати Вінницька обласна виборча комісія опрацювала 52, а всі інші уточуються. З опрацьованих протоколів 34 вже ухвалено. Про це повідомив заступник голови комісії Олександр  Грустілін.

Окрім того замголови зазначив, що протоколи опрацюють та ухвалять не пізніше визначеної законодавством дати, тобто 4 листопада.

Коли точно результати будуть готові я не можу сказати. Не пізніше 4 листопада, можливо двома днями раніше, можливо днем, - каже О. Грустілін.

Тож приблизно до 4 листопада члени Вінницької обласної виборчої комісії будуть працювати, однак умови для цього не відповідні. Вони скаржаться, що приміщення в якому засідають не відповідає нормі. Має бути 80 м², а воно в два рази менше. Кажуть, що якщо одночасно привозять протоколи два-три округи, то немає де розвернутись.

Окрім того щоб дістатись обласної комісії потрібно подолати не один проліт сходів, а світла в коридорі немає. Вчора, 29 жовтня, ввечорі жінці з Літина, яка привезла протокол стало погано. Через вищезазначені незручності швидка до неї ледь добралась. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов