У Вінниці відтепер можна отримати свідоцтво про народження дитини просто у пологовому будинку

У Вінниці запрацював сервіс видання свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку. Наразі така послуга надається лише у одному закладі, що на проспекті Коцюбинського 50, але за тиждень вона запрацює по всьому місту. Презентувати ноу-хау приїхав особисто міністр Юстиції України Павло Петренко.

Чиновник приїхав до міста 31 жовтня та вручив перші свідотства двом матерям у пологовому будиноку №2. 

- Популярність пілотних проектів Міністерства Юстицій, а саме створення фронт-офісів в пологових будинках наші українські батьки можуть отримувати свідоцтво про народження своєї дитини, перший самий важливий документ без черг, без тієї бюрократії. Після подання заяви протягом 24 годин батьки отримують свідотсво про народження. Найбільша проблема тепер - це швидко обрати ім'я, - сказaв Петренко. 

Перші вінничанки, що скористалися новацією залишилися задоволені. 

- Це дуже зручно. З маленькою дитиною, якій ще немає місяця, важко сходити в РАГС. Нам запропонували ми погодилися спробувати. Залишилися задоволенні, - розповідає юна матір Аліна Мошенська.

Як розповів Міністр, щоб отримати свідоцтво потрібно прийти до фронт-офісу Мінюсту, який знаходиться безпосередньо у пологовому будинку, та подати заяву. Свідоцтво виготовляється протягом 24 годин та ще до виписки віддається батькам.

Павло Петренко зазначив, що цього року планують відкрити подібні фронт-офіси у всіх обласних центрах, а в наступному і у районних пологових.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов