• Головна
  • У Моргунова придумали, що робитимуть з вінницькою молоддю наступні 5 років
11:09, 2 листопада 2015 р.

У Моргунова придумали, що робитимуть з вінницькою молоддю наступні 5 років

Депутати Вінницької міської ради затвердили програму «Місто молодих» на 2016-2020 роки.

За відповідне рішення сьогодні проголосували 37 з 40 депутатів, які взяли участь у 68-й сесії міськради 6 скликання.

Основною метою програми є створення комфортного середовища для самореалізації молоді в місті та залучення її до активного суспільно-громадського життя.

Заходи, які розроблені, направлені на активізацію діяльності молодіжних громадських організацій; підвищення якості роботи органів студентського самоврядування; популяризацію волонтерського руху та патріотичної свідомості; створення та функціонування молодіжного інформаційного простору, тощо.

Програма також передбачає навчання вінницької молоді за обміном студентами в Польщі, вирішення питань працевлаштування та організації дозвілля.

Визначено, що дана програма є основою для функціонування комунальних закладів «Центр підліткових клубів за місцем проживання» та «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».

Передбачено, що фінансуватись виконання усіх запланованих в рамках реалізації програми, заходів буде за рахунок міського бюджету.

Довідка. За даними управління молоді та туризму Вінницької міськради протягом останніх років спостерігається зменшення чисельності молоді віком від 14 до 35 років. Так за останніх три роки їх чисельність зменшилась майже на 7% - до 123,2 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...