• Главная
  • Десять маленьких вінничанок здобули «золото» у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики
11:13, 2 ноября 2015 г.

Десять маленьких вінничанок здобули «золото» у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики

10 вінничанок вибороли «золото» у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики за «Кубок Еліт», який проходив у Вінниці в спорткомплексі Медуніверситету.

Наймолодшим переможницям по чотири роки: Анастасія Откидач, Аліса Нагородня, Єва Телевіда. Серед переможниць і Поліна Демченко, Аня Луценко, Юлія Плахова, Інга Мухіна, Ніколь Паянок, Вероніка Косинюк. Окрім цього вінничанки вибороли ще 10 срібних медалей та 13 бронзових.

Десять маленьких вінничанок здобули «золото» у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики, фото-1

Дівчата виборювали першість у 18 номінаціях (за віком і майстерністю).

– У турнірі прийняла участь рекордна кількість учасниць, – всього понад 300 (!) з 18 областей України – коментує головний суддя змагань Дар'я Чернякевич. – Та й рівень підготовки дівчаток гідний такого масштабного спортивного свята. – Вінницькі колективи художньої гімнастики представляли «Еліт», «Шарм», «Темп» і ДЮСШ №1. Відомо, що малечі у художній гімнастиці досягають піку спортивної форми на декілька років раніше, ніж спортсмени інших видів спорту, і тому в зовсім юному віці борються «за місце під сонцем», як і наразі, і тому, зазвичай, на Олімпіадах вони наймолодші учасники.

Змагалися юні таланти, зокрема, з Києва, Дніпропетровська, Львова, Рівного, Одеси, Кіровограду, Ужгороду, Запоріжжя, Хмельницького, Дніпродзержинська, з районів Вінниччини, зокрема, з Калинівки та Козятину.

Десять маленьких вінничанок здобули «золото» у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики, фото-2

Дівчата натхненно виконували під музику вправи без предметів і з предметами, зокрема, з кільцем, м'ячем, стрічкою, тощо.

– Мені дуже подобається цей вид спорту, – говорить 9-річна учасниця турніру Аня Ставнійчук з Калинівки. – Я почала займатися художньою гімнастикою з 3-х років. За мене особливо вболіває моя мама. До цього турніру я вже два рази виступала у подібних змаганнях і набутий досвід сприяє моєму подальшому прогресу. Моя мета – стати чемпіонкою України у старшому віці (за програмою майстрів спорту – авт.).

– Одна тільки проблема: їздити на змагання потрібно за свої кошти, – додає мати Ані Наталя Віталієвна. – Проте через те, що спорт не заважає навчанню у школі (Аня майже відмінниця) підтримка її у спортивній кар'єрі є і буде. – І ще хочу додати, організація цих змагань, незважаючи на велику кількість учасниць, практично бездоганна.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...