• Главная
  • Депутати склали план поглинання Вінницею території навколишніх сіл
11:51, 2 ноября 2015 г.

Депутати склали план поглинання Вінницею території навколишніх сіл

Вінницька міська рада затвердила рішення щодо розробки детальних планів приєднаних до міста територій Вінницького району в рамках зміни меж Вінниці.

За відповідне рішення сьогодні одноголосно проголосували 40 присутніх на сесії депутатів.

В даному рішенні передбачено розробка детальних планів територій Агрономічної, Бохоницької, Вінницько-Хутірської, Луко-Мелешківської, Стадницької сільських рад, Стрижавської селищної ради та Якушенецької сільської ради.

Розробка детального плану дозволить забезпечити комплексне освоєння даних територій з розміщенням об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Відповідне рішення також накладає мораторій на період розробки детальних планів щодо змін цільового призначення земельних ділянок на вище зазначених територіях.

«До розробки та затвердження в установленому порядку детальних планів територій, заборонити виконавчим органам міської ради приймати рішення та надавати висновки щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, які включені у межі міста і перебувають у власності та користуванні юридичних осіб, а також видачу будівельних паспортів та вихідних даних на проектування», - сказано в рішенні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...