• Главная
  • Соціальні служби та міліція в Ладижині провели рейд по місцях дозвілля молоді
15:43, 2 ноября 2015 г.

Соціальні служби та міліція в Ладижині провели рейд по місцях дозвілля молоді

У Ладижині проведено рейд «Діти вулиці», «Вокзал» по місцях дозвілля молоді, в ході якого були перевірені місця концентрації та збору молоді.

Як повідомляє відділ у справах дітей Ладижинської міської ради, під час рейду було здійснено у селі Лукашівка, на територію старої частини міста, територію біля ТРЦ «Європейський» та магазину «Енергетик», торгові точки, які займаються продажем алкогольної та тютюнової продукції. В результаті перевірки місць концентрації та збору молоді асоціальних проявів з боку неповнолітніх та дітей, схильних до бродяжництва і жебракування не виявлено.         
"З працівниками торгових точок проведені бесіди щодо недопущення продажу неповнолітнім спиртних та тютюнових виробів. Наголошено про відповідальність за порушення  ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення",- йдеться у повідомленні.
У ході проведення рейду, з метою перевірки умов утримання і виховання дітей відвідано дитячий будинок сімейного типу с. Лукашівка, в якому виховуються  шестеро дітей, позбавлених батьківського піклування.
Як йдеться  у повідомленні, діти поділилися своїми досягненнями, успіхами, розповіли про гуртки, які відвідують та домашні обов’язки. Члени комісії провели розмову з дітьми-вихованцями щодо належної поведінки, відповідального ставлення до навчання, з батьками-вихователями  щодо постійного контролю за навчально-виховним процесом, життям та здоров’ям діток.
Крім того рейдовою групою відвідано родину неповнолітнього проти якого відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України "Грабіж". 
"З неповнолітнім проведено профілактичну роботу, направлену на недопущення асоціальної поведінки та запобіганню рецидивів у майбутньому. Батькові неповнолітнього наголошено на посиленому контролі за поведінкою та проведенням вільного часу сина та належному виконанні батьківських обов’язків",- йдеться у повідомленні.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...