• Головна
  • У Вінниці відбудеться Медіа-день з місцевого розвитку
16:50, 2 листопада 2015 р.

У Вінниці відбудеться Медіа-день з місцевого розвитку

Спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) у партнерстві з Національною спілкою журналістів України проведе Медіа-день зі сталого місцевого розвитку для представників ЗМІ Вінницької, Хмельницької та Тернопільської областей.

Медіа-захід відбудеться в четвер, 5 листопада, у місті  Вінниця за адресою: вул. Арх. Артинова, 12-а, галерея «ІнтерШик», конференц-зала. Початок об 11:00. Реєстрація ЗМІ проводиться з 10:30.

Медіа-день Проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» буде присвячено сталому місцевому розвитку та підходу місцевого розвитку, орієнтованого на громаду. Тематикою Медіа-дня стане також співпраця місцевої влади та громад у реалізації спільних ініціатив для покращення умов життя людей у селах та містах України.

Під час Медіа-дня будуть представлені досягнення Проекту ЄС / ПРООН МРГ щодо подолання соціально-економічних труднощів у сферах охорони здоров’я, водопостачання, енергозбереження та енергоефективності, навколишнього середовища, готовності місцевої влади співфінансувати проекти громад. Журналісти дізнаються про кращі практики економічного розвитку сільських територій Вінниччини, Хмельниччини та Тернопільщини, а також про реалізацію проектів щодо відновлення будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Вінницькій області.

У рамках заходу буде проведений Медіа-тренінг щодо способів, підходів та важливості висвітлення в ЗМІ тематики місцевого розвитку та підвищення обізнаності населення через медіа.

Автором цієї частини Медіа-дня виступить професійний медіа-тренер, перший секретар Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко. Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) працює в усіх областях України з 2008 року. Завдяки  покращенню  соціальної  інфраструктури підвищився рівень життя 2.6 млн. людей у понад 2000 сіл. Було реалізовано понад 2600 місцевих ініціатив. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям громадян, обласної/районної/місцевої влади, Проекту МРГ та приватних спонсорів.

Більше інформації про Проект ЄС/ ПРООН МРГ можна знайти на офіційній веб-сторінці Проекту —  www.cba.org.ua,або на веб-сайті Програми розвитку ООН в Україні — www.undp.org.ua, та на сторінці у Фейсбук —http://www.facebook.com/UNDPUkraine.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...