• Главная
  • У вінницькому «Політесі» пройшла Міжнародна конференція
20:16, 2 ноября 2015 г.

У вінницькому «Політесі» пройшла Міжнародна конференція

У Вінницькому національному технічному університеті відбулась ІІІ Міжнародна конференція «Вимірювання, контроль та діагностика в технічних системах» (ВКДТС-2015).

Про це повідомили в прес-службі ВНТУ.

Організаторами конференції виступили Академія метрології України, Новий університет Лісабона (Португальська Республіка), Технічно-гуманітарна академія (м. Бєльсько-Бяло, Республіка Польща), Державне підприємство «Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», навчально-науковий центр «Паллада».

Метою конференції є висвітлення наукових досягнень провідних вчених України та світу у галузі вимірювання, контролю та діагностики в технічних системах, а також їх застосування на промислових підприємствах України.

На секційних засіданнях виступили понад 15 докторів технічних наук та понад 25 кандидатів наук. Активну участь в роботі конференції взяла молодь – аспіранти, магістранти та студенти. Для участі в обговоренні теоретичних та практичних проблем подали заявки близько 90 учасників з різних регіонів України: Києва, Харкова, Хмельницького, Дніпропетровська, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Житомира. Серед іноземних учасників – науковці з Узбекистану та Сенегалу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...