• Главная
  • Найменша жінка України має 79 сантиметрів росту
20:23, 2 ноября 2015 г.

Найменша жінка України має 79 сантиметрів росту

Сьогодні Національний рекорд визначив найнижчу жінку України. Нею стала 40-річна Світлана Шевчук з села Лозівка Козятинського району Вінниччини. Рекордсменка розповіла, її ріст 79 сантиметрів.

"Насправді, до цього часу мене так обміряли, що мала 82 сантиметра росту. Це ріст дитини до року. Виявилося, що я найменша в Україні. Дуже довго чекала, поки до мене приїдуть. Для мене не важливо було чи стану рекордсменкою. Просто люблю, коли до мене приїздять гості. Навіть не сплю в день, щоб нікого не проспати" - говорить жінка.

Рекордсменка паралізована від народження. У неї недорозвинені ноги і деформована грудна клітка. Все життя лежить у дитячому візку. Лише трішки піднімає голову. Її доглядає мама та дідусь. Мешкають разом у будинку.

"Жінка сама написала нам ще у червні. Довго до неї не їхали, бо мали багато заявок. Хвилювалась, щоб ми встигли виміряти її до настання зими. Все казала, якщо дороги замете сніг, то проїхати буде не так просто" - розповідає представник Національного рекорду України Лана Вєтрова.

Під час реєстрації рекорду показала, як уміє писати речення з кінця на початок і читати книги у перевернутому стані.

Нагадаємо, про Світлану Шевчук стало відомо кілька років тому. По неї заговорили журналісти. Повідомляли, що їй потрібен новий інвалідний візок. Жінка ніколи не навчалася у школі. Сама вивчила табличку множення. На пам'ять знає усю Біблію.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...