• Главная
  • На Вінниччині кожен п'ятий лікарняний видають з порушеннями
10:24, 3 ноября 2015 г.

На Вінниччині кожен п'ятий лікарняний видають з порушеннями

З початку року обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виявило 2 тисячі листків непрацездатності з порушеннями порядку їх заповнення.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

У 2015 році було виявлено 2 тисячі листків непрацездатності з порушеннями порядку їх заповнення. Це – 22% від перевірених.Виявлено 618 випадків порушення порядку їх видачі, що складає 7% від перевірених. Спільно із адміністраціями конкретних медзакладів в даних випадках було вжито необхідні заходи.

Заклади охорони здоров’я області протягом року видають близько 200 тисяч бланків лікарняних листків. На Фонд покладено питання контролю за порядком їх видачі, продовження та заповнення у взаємодії з органами охорони здоров’я.

Також керівник обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Віталій Давиденко зазначив, 2015 році на фінансування трьох основних видів матеріального забезпечення обласним Фондом соціального страхування використано коштів у сумі 130 , 6 млн. грн., що на 2,7 млн. грн. більше відповідного періоду в минулому році.

Разом з тим, річний бюджет обласного відділення Фонду зменшений проти 2014 року на 25 млн. грн і  становить 221,13 млн. грн.  Зменшення відбулося за рахунок скорочення кількості програм, які традиційно фінансував фонд, і які вимагали скасувати профспілки і Федерації роботодавців.

«Щотижня обласне відділення Фонду фінансує в середньому на 3,3 млн. грн. Тим самим забезпечуючи 525 страхувальників коштами, що надаються як матеріальна допомога застрахованим особам,- повідомив Віталій Давиденко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...