Сольові пов’язки, які творять дива

Цей рецепт був опублікований у "ЗОЖ" у 2002 р. На жаль, не добре забутий, а спеціально витравлений з пам'яті і дискредитований фармацевтичними компаніями в погоні за наживою. Майже також працює англійська сіль (магнезія) у компресах, іноді при мастопатіях, на забитих місцях. Ще сольові ванни, промивання носа, протирання сольовим розчином обличчя від зморщок, промивання пазух носа... Це усе перевірено і працює!

Дана розповідь була знайдена в старій газеті. Мова в ній іде про дивовижні цілющі властивості солі, що застосовували ще під час другої світової війни для лікування поранених солдатів.  Розповідь медсестри і професора:
- Під час Великої Вітчизняної війни я працювала старшою операційною сестрою в польових госпіталях з хірургом І.І. Щегловим. На відміну від інших лікарів він успішно застосовував при лікуванні поранених гіпертонічний розчин повареної солі.
На велику поверхню забрудненої рани він накладав м’яку, добре змочену сольовим розчином велику серветку. Через 3-4 дні рана ставала чистою, рожевою, температура, якщо була високою, опускалася майже до нормальних показників, після чого накладалася гіпсова пов'язка. Через іще 3-4 дні поранених відправляли в тил. Гіпертонічний розчин працював прекрасно - у нас майже не було смертності.
Років через 10 після війни я скористалася методом Щеглова для лікування власних зубів, а також карієсу, ускладненого гранульомою. Удача прийшла вже через два тижні. Після цього я стала вивчати вплив сольового розчину на такі хвороби, як холецистит, нефрит, хронічний апендицит, ревмокардит, запальні процеси в легенях, суглобний ревматизм, остеомієліт, абсцеси після ін'єкції і так далі.
У принципі це були окремі випадки, але щоразу  я одержувала досить швидко позитивні результати. Пізніше я працювала в поліклініці і могла б розповісти про цілий ряд досить важких випадків, коли пов'язка із сольовим розчином виявлялася більш ефективною, ніж всі інші ліки. Нам вдавалося виліковувати гематоми, бурсит, хронічний апендицит. Справа в тім, що сольовий розчин має абсорбуючі властивості і витягає з тканин рідину з патогенною флорою. Оного разу під час відрядження в район я зупинилася на квартирі. Діти господарки хворіли на коклюш. Вони безперервно і болісно кашляли. Я наклала їм на спинки на ніч сольові пов'язки. Через півтори години кашель припинився і до ранку не з'являвся. Після чотирьох пов'язок хвороба безслідно зникла.
У поліклініці, про яку йшла мова, хірург запропонував мені спробувати сольовий розчин при лікуванні пухлин. Першим таким пацієнтом виявилася жінка з раковою родимкою на обличчі. Вона звернула на цю родимку увагу півроку тому. За цей час родимка почервоніла, збільшилася в обсязі, з неї виділялася сіро-бура рідина. Я почала робити їй сольові наклейки. Після першої ж наклейки пухлина побіліла і зменшилася.
Після другої ще більше зблідла і немов би зжалася. Виділення припинилися. А після четвертої наклейки родимка набула свого первісного вигляду. З п'ятою наклейкою лікування закінчилося без оперативного втручання.
Потім була молода дівчина з аденомою грудної залози. Вона чекала на операцію. Я порадила хворій до операції поробити сольові пов'язки на груди протягом  декількох тижнів. Уявіть, операція не знадобилась.
Через півроку в неї ж утворилася аденома на грудях. І знову вона вилікувалася гіпертонічними пов'язками без операції. Я зустріла її через дев'ять років після лікування. Вона почувала себе добре і про хворобу своєю навіть не згадувала.
Могла б і далі продовжувати історії дивовижних зцілень за допомогою пов'язок з гіпертонічним розчином. Могла б розповісти про викладача одного з курських інститутів, що після дев'яти сольових прокладок позбувся від аденоми предміхурової залози.
Жінка, що страждала на білокрів'я, після того, як на ніч одягала сольові пов'язки - блузу і штани протягом  трьох тижнів, знову повернула собі здоров'я.


Сольові пов’язки, які творять дива Практика застосування сольових пов'язок.

1. Поварена сіль у водяному розчині не більш 10 відсотків - активний сорбент. Вона витягає з хворого органа всі нечистоти. Але лікувальний ефект буде тільки в тому випадку, якщо пов'язка повітропроникна, тобто  гігроскопічна, що визначається якістю використовуваного для пов'язки матеріалу.
2. Сольова пов'язка діє локально - тільки на хворий орган чи на ділянку тіла. В міру поглинання рідини з підшкірного шару в нього підіймається тканинна рідина з більш глибоких шарів, захоплюючи за собою усі хвороботворнікомпоненти: мікроби, віруси і органічні речовини.
Таким чином, під час дії пов'язки в тканинах хворого організму відбувається відновлення рідини, очищення від патогенного фактора і, як правило, ліквідація патологічного процесу.
3. Пов'язка з гіпертонічним розчином повареної солі діє поступово. Лікувальний результат досягається протягом  7-10 днів, а іноді і більше.
4. Використання розчину повареної солі вимагає певної обережності. Приміром, я б не радила застосовувати пов'язку з розчином концентрації понад 10 відсотків. У деяких випадках краще навіть 8-процентий розчин. (Розчин вам допоможе приготувати будь-який фармацевт).
Виникне питання: куди ж дивляться лікарі, якщо пов'язка з гіпертонічним розчином така ефективна, чому цей метод лікування не застосовується широко? Усе дуже просто - лікарі знаходяться в полоні медикаментозного лікування. Фармацевтичні фірми пропонують усе нові і нові, і більш дорогі ліки. На жаль, медицина - це теж бізнес. Біда гіпертонічного розчину полягає в тому, що він занадто простий і дешевий. Тим часом життя мене переконує в тім, що такі пов'язки - чудовий засіб у боротьбі з багатьма недугами.
Скажемо, при нежиті і головних болях я накладаю кругову пов'язку на чоло і потилицю на ніч. Через годину-півтори нежить минає, а до ранку зникає і головний біль. При будь-яких простудних захворюваннях застосовую пов'язки при перших же ознаках. А якщо все-таки  упустила час і інфекція встигла проникнути в глотку і бронхи, то роблю одночасно повну пов'язку на голову і шию (з 3-4 шарів м'якої тонкої полотнини) і на спину (з 2 шарів вологого і 2 шарів сухого рушника) звичайно на всю ніч. Лікування досягається після 4-5 процедур. При цьому я продовжую працювати.
Кілька років тому до мене звернулася родичка. Її дочка страждала від гострих приступів холециститу. Протягом  тижня я їй прикладала бавовняний рушник-пов’язку на хвору печінку. Складала його в 4 шари, змочувала в сольовому розчині і залишала на всю ніч.
Пов'язка на печінку накладається в межах: від основи лівої грудної залози до середини поперечної лінії живота, і в ширину - від грудини і білої лінії живота попереду до хребта позаду. Бинтується щільно одним широким бинтом, тугіше - на животі. Через 10 годин пов'язка знімається і на ту ж ділянку на півгодини накладається гаряча грілка. Робиться це для того, щоб в результаті глибокого прогрівання розширити жовчні протоки для вільного проходження в кишківник зневодненої і загуслої жовчної маси. Грілка в даному випадку обов'язкова. Що ж стосується дівчинки, то після того лікування пройшло чимало років, і вона на свою печінку не скаржиться.
Не хочу називати адреси, імена, прізвища. Хочете - вірте, хочете - ні, але 4-слойная сольова пов'язка з бавовняного рушника, накладена на обидві грудні залози на 8-9 годин на ніч, допомогла жінці позбутися за два тижнів від раку грудних залоз. Моя знайома за допомогою сольових тампонів, накладених прямо на шийку матки годин на 15, справилася з раком шийки матки. Після 2 тижнів лікування пухлина витончилась у 2-3 рази, пом'якшала, ріст її припинився. Такою вона залишилася дотепер  .
Сольовий розчин можна використовувати тільки у пов'язці, але ні в якому разі не в компресі. Концентрація солі в розчині не повинна перевищувати 10%, але і не опускатися нижче 8%.
Пов'язка з розчином більшої концентрації може призвести до руйнування капілярів у тканинах на ділянці накладання.
Дуже важливий вибір матеріалу для пов'язки. Він повинний бути гігроскопічним. Тобто  легко пропускати вологу і повітря і без усяких залишків жиру, мазів, спирту, йоду. Неприпустимі вони і на шкірі, на яку накладається пов'язка.
Найкраще  використовувати лляну і бавовняну тканину (рушник), що багаторазово був у вживанні і не один раз випраний. У кінцевому рахунку можна скористатися і марлею. Остання складається у 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів - у 4 шари.

При накладенні пов'язки розчин має бути досить гарячим. Віджимати повязочный матеріал треба не сильно, щоб він був не дуже сухим і не дуже вологим. На пов'язку нічого не накладати.
Прибинтовувати бинтом чи прикріпити лейкопластирем - і все.
При різних легеневих процесах (виключається при кровотечах з легень) пов'язку краще накладати на спину, але при цьому треба точно знать локалізацію процесу. Бинтувати грудну клітину досить щільно, але не здавлювати подих.
Живіт бинтувати як можна тугіше, тому що за ніч він звільняється, пов'язка стає вільною і перестає діяти. Вранці, після зняття пов'язки, матеріал потрібно добре прополоскати в теплій воді.
Щоб пов'язка краще прилягала до спини, я на вологі її шари кладу між лопатками валик на хребет і бинтую його разом з пов'язкою.
От, власне, і все, чим хотілося б поділитися. Якщо у вас проблеми і ви не змогли їх розв’язати в медичних установах, спробуйте скористатися сольовими пов'язками. Метод цей зовсім не якась сенсація. Він просто-напросто був добре забутий.

Як правильно приготувати 10% сольовий розчин.
Гарних рецептів зараз можна знайти багато сотень і новим важко когось здивувати. Але цей рецепт настільки простий і ефективний, що поділитися ним хочеться в першу чергу. Я його багато років тому прочитала в газеті. Писала одна медсестра. Ось опис рецепта:
1. Взяти 1 літр кип'яченої, сніжної чи дощової чи дистильованої теплої води.
2. Покласти в 1 літр води 90 г столової солі (тобто  3 столові ложки без верха). Ретельно розмішати. Вийшов 9-процентний сольовий розчин.
3. Узяти 8 шарів марлі, відлити частину розчину і потримати в ньому 1 хвилину 8 шарів марлі. Злегка віджати, щоб не текло.
4. Покласти 8 шарів марлі на хворе місце. Зверху покласти обов'язково шматок з чистої баранячої тканини. Зробити це перед сном.
5. Прибинтовать усе х-б тканиною чи звичайним бинтом, не застосовуючи поліетиленових прокладок. Тримати до ранку. Вранці усе зняти. А на наступну ніч усе повторити.
Цей дивовижно простий рецепт лікує багато хвороб, витягає токсини з хребта до шкіри, вбиває всі інфекції.
Лікує: внутрішні крововиливи, важкі внутрішні і зовнішні забиті місця, внутрішні пухлини, гангрени, розтягнення зв'язок, запалення суглобних сумок і інші запальні процеси в організмі.
Користаючись цим рецептом трохи моїх знайомих і рідних врятували себе
- від внутрішнього крововиливу
- від важкого забитого місця на легенях
- від запальних процесів у колінній суглобній сумці
- від зараження крові,
- від смертельного результату при крововиливі в ногу при глибокій ножовій рані.
- від простудного запалення шийних м'язів...
І хочеться мені, щоб медсестра, що послала в газету цей рецепт, і професор, що лікував солдат на фронті цим способом, довго жили і були здоровими. Низький їм уклін.
І хочеться, щоб цим рецептом скористалися багато людей, які гостро потрбують допомоги в наші непрості часи, коли дорогі медичні послуги не під силу пенсіонерам. Певною мірою цей рецепт їм допоможе. І після цього вони також помолятся за здоров'я цієї медсестри і професора.
lada.fm
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Политика
В Винницкой области людям раздавали курятину и замороженную пиццу. Все это было в пакетах с надписями данных депутата облсовета. Наблюдатели ОПОРЫ не видят в этом нарушений предвыборного процесса. Раздавали еду в Липовце. Приехала машина с надписью ОО «Социальные инициативы Мейдича Олега». Из нее людям раздавали в именных пакетах курятину и по две замороженные пиццы. Человек, который раздавал продукты, записывал данные людей, которые ее получили. – Это Оле...
Происшествия
Вечером, 24 июня, в г. Ладыжин на ул. Хлебозаводской загорелся автомобиль. Гореть начало под капотом «Fiat Scudo», сообщили в ГСЧС в Винницкой области.Спасатели за 20 минут потушили автомобиль, который выгорел практически полностью. Предполагаемая причина пожара - короткое замыкание электропроводки автомобиля.
Происшествия
Патрульные Винницы обнародовали видео, как их таранит «Toyota Corolla». Происшествие произошло в полдень на улице Андрея Первозванного. По словам патрульных, они выложили в сеть видео, чтобы опровергнуть слухи, что «копы побили очередной Prius».В полиции отмечают, что такая информация является недостоверной, поскольку ДТП произошло не по вине патрульных.«Водитель автомобиля «Toyota Corolla» не справилась с управлением, не учла дорожную обстановку, не сдерж...
Общество
В Виннице начался масштабный ремонт Центрального автовокзала. Об этом сообщает Сайт города Винница 0432.ua со ссылкой на радио "Город на Бугом".Как рассказал председатель правления Винницкого областного предприятия автобусных станций Александр Швачий, будет обновлен не только фасад здания, но и внутренняя часть вокзала: кассы, зоны для кафе, зал пассажиров. Ремонт здания планируют завершить до конца лета, а за автобусные платформы возьмутся в следующем год...
Происшествия
Вечером, 24 июня, в с. Рожнятовка Томашпольского района в местном пруду нашли тело человека. Погибшим оказался 69-летний житель с. Пеньковка Томашпольского района, сообщает ГУ ГСЧС в Винницкой области.Тело мужчины из пруда достали спасатели. Обстоятельства происшествия устанавливаются специалистами Нацполиции. Также читайте: В Винницкой области за выходные вода забрала жизни 4 человек
Политика
Певица Анастасия Приходько баллотируется в народные депутаты по 11 округу в городе Винница. Об этом она сообщила в своем видеообращении на странице в «Фейсбук».«... Я уезжаю на свой округ №11 в город Винница. Я хочу получить поддержку всех винничан. Хочу, чтобы мы вместе с вами восстанавливали и строили наше сильное и независимое государство», - сказала Анастасия. Она представляет партию «Батькивщина».
Происшествия
24 июня в Шаргородскому районе спасатели достали из колодца местного жителя. 29-летний мужчина упал в колодец глубиной 16 метров. Сейчас его доставили в больницу.24 июня в 17:47 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что на ул. Центральная в с. Копыстирин Шаргородского района при неизвестных обстоятельствах в колодец упал человек.Прибыв на место происшествия, бойцы ДПРЧ-34 установили, что в колодце на глубине 16 метров находится человек.В 18:26...
Общество
В Виннице на улице Грушевского провели капитальный ремонт пятиэтажного дома. Стоимость проведения данного ремонта составляло около 2-х миллионов гривен согласно тендеру на сайте Рrozorro. Здесь снимали старую штукатурку, заменили элементы водоотведения, утеплили фасад плитами минеральными и пенополистирольными. Сегодня восстановление здания было завершено, теперь он окрашен в оранжевый цвет.Таким дом был до ремонта: Дом после завершения капитального ремонт...
Происшествия
24 июня на перекрестке улиц Глеба Успенского и Данила Нечая произошло дорожно-транспортное происшествие с участием легковушки и велосипедиста. Водитель автомобиля "ВАЗ" совершил наезд на велосипедиста. Пострадавший 25-летний житель Винницы с травмами госпитализирован в нейрохирургическое отделение. Водителю грозит до трех лет лишения свободы.Дорожно-транспортное происшествие с участием велосипедиста и автомобиля «ВАЗ» произошла 24 июня на улице Данилы Неча...
Новости по теме
В Виннице пройдет реконструкция центрального автовокзала: обновят фасад, кассы и зоны для кафе
В Виннице на улице Грушевского провели капитальный ремонт многоэтажного дома (фото)
В Виннице по проезжей части бегала свинья (видео)
На Винниччине отец застал мужчину за развращением 4-летнего сына
На Винниччине в школе детей заставили изучать русский язык вместо информатики
В Виннице активно продолжается реконструкция путей на улице Замостянской (фото)
В следующем году в Виннице будет 85 км велодорожек, - Моргунов (ФОТО)
В Виннице снова состоялся "Хвост-фест" для поиска хозяев четвероногим жителям города (фото)
В селе Збаржевка в Винницкой области запрещено пить воду из колодцев (видео)
Репортаж о том, как в Виннице дети от жары в фонтанах спасаются (Фото)