• Главная
  • У Вінниці через впертих водіїв та перешкоди у під'їздах гинуть люди
10:38, 4 ноября 2015 г.

У Вінниці через впертих водіїв та перешкоди у під'їздах гинуть люди

Пацієнти помирають у швидких через впертість водіїв. Деякі автолюбителі просто не хочуть помічати маячки та сирені. І чим дорожчий автомобіль - ти гірший зір у його власника. У Європі усе ж навпаки - водії, побачивши спецмаячки, притискаються до узбіччя або ж зупиняються.

- Буває підрізають, а буває як їхали по своїй лінії то так і їдуть, не звертають ні вліво, ні вправо - каже водій пожежного автомобіля Андрій.

До того ж, перешкоди створюють і самі мешканці будинків, самі того не розуміючи. Вони встановлюють такі стовпи, щоб водії не паркували авто на подвір'ї, але якщо біда чи дістануться до них рятувальники?

Заважають рятувальникам і клумби та шини, але їх ще можна пересунути, а ось стовпи, що занурені на кілька метрів в землю, перемістити під силу лише підйомному крану.

За ігнорування правил дорожнього руху передбачений штраф мінімум від 510 гривень, а самовільне облаштування перешкод при в'їзді до будинку на совісті самих мешканців та комунальних служб. Ціна ж усіх порушень одна - лічені секунди аби врятувати людське життя.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...