
11:34, 4 листопада 2015 р.
Ямпіль в диму від спалювання опалого листя
Незважаючи на заборону, у центральному парку Ямполя масово спалюють опале листя. Дим від великих багать дошкуляє перехожим.
Слід зазначити, що рослини є могутнім фільтром, який адсорбує з повітря і ґрунту важкі метали та інші шкідливі речовини. При спалюванні всі вони виділяються у повітря, а значить концентрація шкідливих речовин у димі величезна.
Одна тонна тліючого листя виділяє 9 кг мікрочастинок диму та 30 кг чадного газу, який легко зв’язується із гемоглобіном крові, блокує постачання кисню до тканин організму. З тліючого листя виділяється бензопрен, що здатен викликати рак. З димом вивільняються діоксини – одні з найотруйніших речовин. Вони погано розщеплюються і накопичуються в організмі людини, пригнічують імунітет і мають канцерогенну дію.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:43
6 лютого
13:10
5 лютого
Shifton Field Service у Вінниці: коли виїзний сервіс керується системою, а не дзвінками
Новини компаній
11:16
3 лютого
Оголошення
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
11:59, 28 січня
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
Коментарі