Вінничан заманювали у магазини неправдивою рекламою

Вінницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції в діях фізичних трьох осіб-підприємців.

Про це інформує прес-служба Антимонопольного комітету Вінниччини.

Як встановило Відділення за результатами дослідження, підприємці на фасадній частині магазинів, в яких здійснюють господарську діяльність, поширювали інформацію: «Товар за ціною виробника».

Підприємці не змогли надати відділенню підтвердження поширеної інформації, так як частина товарів закуплялася у дистриб’ютерів, і реалізація цих товарів здійснювалась за цінами дистриб’ютерів, а не виробників.

Отже, рекламна інформація про те, що товари, які підприємцями реалізуються в магазинах, за цінами виробника, поширює неправдиві відомості, що можуть вплинути на наміри споживачів щодо придбання товару у цього суб’єкта господарювання. У зв’язку з цим підприємець може отримати неправомірні переваги у конкуренції перед іншими учасниками ринку.

Адмінколегія Відділення рекомендувала підприємцям забезпечити надання повної, точної і достовірної інформації щодо цін реалізації товару.

Підприємці розглянули рекомендації та змінили рекламу: «Товар за ціною виробника або дистриб’ютора».

vinnitsa.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии