Сотні вінничан прийшли до чудотворної Плащаниці Богородиці, яку привезли з Єрусалиму

4 листопада у Спасо-Преображенському кафедральному соборі був відправлений молебень перед чудотворною іконою Плащаниці Пресвятої Богородиці, яка пробула у Вінниці 3 дні. Сотні вінничан прийшли поклонитися до святині в останній день перебування її у місті.

Впродовж всього часу поки Плащаниця перебувала у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, перед нею звершувалися молебні. Віряни приходили в храм, аби приклонитися до Плащаниці Пресвятої Богородиці, попросити за свої духовні і земні потреби та про мир в Україні.

Плащаниця Пресвятої Богородиці — стародавня ікона, яка зберігається в Старому Місті в Єрусалимі, у Гефсиманському подвор'ї, що навпроти Храму Гробу Господнього. Саме цю ікону за три дні до свята Успіння Пресвятої Богородиці доставляють хресним ходом в Гефсиманію, де обносять навколо гробу Пресвятої Богородиці. Україною ікона мандрує в рамках всеукраїнського хресного ходу за мир «Україна під Покровом Богородиці». 

Сотні вінничан прийшли до чудотворної Плащаниці Богородиці, яку привезли з Єрусалиму, фото-1 Сотні вінничан прийшли до чудотворної Плащаниці Богородиці, яку привезли з Єрусалиму, фото-2 Сотні вінничан прийшли до чудотворної Плащаниці Богородиці, яку привезли з Єрусалиму, фото-3 Сотні вінничан прийшли до чудотворної Плащаниці Богородиці, яку привезли з Єрусалиму, фото-4 Сотні вінничан прийшли до чудотворної Плащаниці Богородиці, яку привезли з Єрусалиму, фото-5
vinnitsa.info
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии