• Главная
  • У Вiнницi в день виборiв 15 листопада розiгруватимуть айфони та багато iнших призiв
16:47, 4 ноября 2015 г.

У Вiнницi в день виборiв 15 листопада розiгруватимуть айфони та багато iнших призiв

Активна молодь Вiнницi вирiшила провести комплекс заходiв «#ВiнницяГолосує» для того, щоб вiнничани стали активними виборцями. У його рамках вiдбудеться конкурс «Твiй голос вирiшує ВСЕ», в якому можна виграти iPhone 5S, карти пам'ятi на 32 Gb, бiлети у кiнотеатр, проїзнi квитки, сертифiкати на вечерю у ресторанi, гру в боулiнг тощо. Також буде конкурс «Битва унiверситетiв», в рамках якого вищий навчальний заклад, студенти якого були найактивнiшими на виборах 15 листопада, отримає приз – Сертифiкат на 10000 грн., - пoвiдoмляє Департамент у справах ЗМI Вiнницькoї мiськoї ради.

Незважаючи на те, що молодь завжди виступає рушiйною силою, юнаки та дiвчата чомусь не досить активно беруть участь у виборах. Тому молодi люди, яким небайдужий майбутнiй розвиток мiста, вирiшили викорiнити байдужiсть та закликати молодь проголосувати на виборах.

«Наша цiль – викорiнити байдужiсть та закликати молодь проголосувати на виборах. Ми не агiтуємо за жодного iз кандидатiв. Кому вiддати свiй голос – справа кожного, проте вiддати його просто необхiдно», – розповiдає один iз органiзаторiв кампанiї Iгор Цигвiнцев

Тож, молодi люди хочуть провести масштабну iнформацiйну просвiтницьку кампанiю, покликану дати вiдповiдi на запитання: навiщо голосувати, чому кожен голос має значення i як його захистити. Також вони проведуть два конкурси. Перший з них – «Твiй голос вирiшує ВСЕ» – це однин iз мотивацiйних заходiв, органiзованих в рамках iнформацiйної кампанiї «#ВiнницяГолосує». Його мета – закликати молодь проголосувати на виборах. У розiграшi можуть брати участь усi люди вiком вiд 18 до 35 рокiв, якi є жителями м. Вiнницi.

Для участi у ньому необхiдно зробити репост головної новини спiльноти #ВiнницяГолосує https://vk.com/vinnitsiagolosue?w=wall-106076055_3/all собi на сторiнку. Прийти на вибори 15 листопада 2015 року.  Сфотографуватись iз бюлетенем на виборчiй дiльницi та розмiстити фото у спiльнотi #ВiнницяГолосує  в альбомi свого навчального закладу (для студентiв) або у альбомi «Iншi учасники» (для усiх iнших). Розмiстити фото у себе на сторiнцi.

15 листопада 2015 року кожнi 15 хвилин мiж учасниками конкурсу будуть розiгруватись такi призи: 3 iPhone 5S, 8 карт пам'ятi на 32 Gb, 5 стильних датованих щоденникiв, 12 бiлетiв у кiнотеатр, 5 проїзних квиткiв, 5 поповнень мобiльного рахунку на 100 грн. А також – 3 сертифiкати на гру у боулiнг, 2 сертифiкати на вечерю у ресторанi «Мафiя» та 3 подарункових сертифiкати на купiвлю товарiв у магазинах мiста.

Другий конкурс називається «Битва унiверситетiв». Його суть полягає у тому, щоб визначити вищий навчальний заклад, студенти якого були найактивнiшими на виборах 15 листопада. Адмiнiстрацiя ВНЗ-переможця на чолi iз представниками студентського самоврядування отримають приз – сертифiкат на 10000 грн. Переможець визначається за кiлькiстю студентiв, якi взяли участь у голосуваннi та завантажили своє фото у альбом спiльноти #ВiнницяГолосує.

Спонсорами iнформацiйної кампанiї виступають пiдприємства, кав’ярнi та розважальнi центри мiста.

У Вiнницi в день виборiв 15 листопада розiгруватимуть айфони та багато iнших призiв (фото) - фото 1

У Вiнницi в день виборiв 15 листопада розiгруватимуть айфони та багато iнших призiв (фото) - фото 1

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...