• Головна
  • Майбутні кіберполіцейські з Вінниці складатимуть тести у Львові, Києві, Одесі і Харкові
19:59, 4 листопада 2015 р.

Майбутні кіберполіцейські з Вінниці складатимуть тести у Львові, Києві, Одесі і Харкові

З 7 листопада в Україні запрацює Національна поліція. З цього ж часу розпочне свою діяльність кіберполіція. До її складу увійдуть, як співробітники відділу по боротьбі із кіберзлочинністю, які пройшли переатестацію, так і їх нові колеги, добровольці, які виявили бажання служити у лавах нового підрозділу і пройшли відповідний відбір. Нагадаємо, як анонсував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, у кіберполіцію наберуть 400 співробітників. Це інспектори кіберполіції і спеціальні агенти інформаційних технологій. Атестаційний конкурс для претендентів на посади розпочався з 26 жовтня. Штат нової структури мали сформувати до 5 листопада. Проте конкурс для кандидатів ще не завершено. Добровольці, що подали свої заявки, заповнивши анкети на сайті МВС, досі проходять відповідний відбір. Для майбутніх спецагентів він відбудеться у кілька етапів у Києві, Харкові, Львові та Одесі згідно із запрошеннями, які вони отримають. Кандидати пройдуть комплексний комп'ютерний тест, психологічне тестування та співбесіду.

За попередніми даними, управління кіберполіції будуть працювати за міжобласним принципом. Не виключено, що Вінницька, Хмельницька і Тернопільська області матимуть спільне управління з приблизною кількістю близько 30 співробітників на три області, з прямим підпорядкуванням департаменту кіберполіції у Києві. За таким самим міжобласним принципом здійснюватимуть свою діяльність і управління в інших областях. Однак офіційної інформації з даного приводу поки що немає. Її озвучать найближчими днями.

– З 8 співробітників нашого відділу переатестацію не пройшли лише 3, – повідомив начальник відділу по боротьбі із кіберзлочинністю Володимир Плотиця, – Переатестація не була формальністю. Враховувався фаховий рівень, моральна, психологічна стійкість кожного співробітника.

Люстрацію ж, за словами Володимира Плотиці, пройшли всі співробітники відділу. Виходу на роботу нових колег у відділі чекають з 7 листопада.

Того ж дня запрацюють і інші структурні підрозділи Національної поліції України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...