• Главная
  • Створення сайтів Рівне - 4 фактори успіху
10:02, 5 ноября 2015 г.

Створення сайтів Рівне - 4 фактори успіху

Багато компаній Рівного економлять на створенні сайту, звертаючись до не професійних розробників. Результатом подібного звернення в переважній більшості випадків є відсутність очікуваного прибутку від сайту або її вельми низький рівень. Давайте розглянемо причини, через які сайт не приносить прибуток.

1. Мала кількість відвідувань (від 2 до 3 чоловік за добу). Подібне явище можна відстежити, якщо встановити лічильник відвідування. Причинами низької відвідуваності є помилки при створенні сайтів Рівне: неефективні тексти, помилки коду, неправильна оптимізація роботи сайту. Щоб виправити ситуацію, що склалася необхідно здійснити просування сайту і провести його правильну оптимізацію.

2. Відсутність цільової аудиторії. Навіть при високій відвідуваності може бути низька конверсія. У переважній кількості подібних випадків причина в знаходженні сайту на високих позиціях за неточними питань, іншими словами перебуваючи на високих позиціях в узагальнених питаннях, ви перебуваєте низьких при уточненні цього питання. Наприклад, ваш сайт при запиті «Рівне» знаходиться на досить високій позиції, а от при уточненому запиті «Просування у Рівному» немає. У результаті потрапляючи на ваш сайт люди не знаходять необхідної інформації.

3. Дзвінків практично немає, при цьому відвідуваність сайту знаходиться на високому рівні і є цільова аудиторія. Причина подібної ситуації може бути в самому сайті, вірніше в його оформленні. Дизайн сайту повинен бути виконаний на професійному рівні і повністю відповідати його тематиці, в іншому випадку можна відлякати потенційних клієнтів, також необхідно розмістити контактну інформацію на видному місці, якщо можна, то краще зробити це у верхньому правому куті. Розробка сайтів Рівне має включати тексти, які представлені на сайті повинні бути зручними для ознайомлення і грамотно викладеними. Для наочності не зайвим буде додати зображень і надзвичайно зручних кнопок бронювання та замовлення. Навігація сайту повинна бути виконана на високому рівні, тобто, виділені всі важливі розділи, новини і акції, щоб була можливість перейти на розділ, що цікавить з абсолютно будь-якої сторінки. Подібна навігація забезпечує зручність роботи з вашим сайтом, що вельми оцінять його відвідувачі. Головне пам'ятайте, що користувачеві необхідно близько 2-х хвилин для перегляду сайту, тому вкрай важливо зуміти донести до нього за цей малий відрізок часу найважливішу інформацію.

4. Інші причини відсутності прибутку від сайту. До них відноситься занадто висока вартість товарів і послуг, якщо при порівнянні з цінами ваших потенційних конкурентів виявляється, що ваші ціни дещо вищі, то варто, або знизити вартість до середнього рівня, або змогти пояснити відвідувачам свого сайту, що ціни на ваші товари та послуги прямо пропорційні їх якості. Іноді ціни краще взагалі прибрати. Також причиною відсутності доходів може бути загальна недовіра відвідувачів відносно високого рівня якості надаваних послуг і придбанням товарів (рекламі вже давно не довіряють), тому не зайвим буде розмістити на сайті портфоліо виконаних робіт і позитивні відгуки про роботу компанії. Також незайвим буде розмістити дипломи та ліцензії.

Наведені 4 фактора досить сильно впливають на ефективність роботи сайту в місті Рівне. Тому найкращим виходом буде звернення в професійну веб-студію, тільки в цьому випадку створення сайту буде виконано на високому кровне. Професіонали також можуть, зробивши попередньо комплексний аналіз, справити всі помилки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...