• Главная
  • У навчальних закладах Ладижина встановили контейнери для збору відпрацьованих батарейок
11:36, 6 ноября 2015 г.

У навчальних закладах Ладижина встановили контейнери для збору відпрацьованих батарейок

У Ладижині, за допомогою інвестора, впроваджено екологічний проект по збору відпрацьованих батарейок.

Спеціалізовані контейнери цього тижня з'явилися в усіх навчальних закладах міста.
Як відомо, одна пальчикова батарейка забруднює вісім тон води або 20 квадратних метрів ґрунту, адже ці джерела струму містять шкідливі для людини й навколишнього середовища метали та хімічні речовини. 
Потрапляючи в загальні відходи, вони не знешкоджуються методами утилізації звичайного сміття а потребують окремого оброблення. Звичайна пальчикова батарейка містить ртуть, кадмій, нікель, кобальт та інші важкі метали. Згодом вміст звичайної батарейки через воду та ґрунт потрапляє на поля, а з продуктами харчування до наших з вами організмів. Врешті, усі ці речовини потрапляючи до організму людини, руйнують нирки, печінку, нервову систему. 
Допомогти місту у вирішенні цієї проблеми вирішили на ТОВ "Вінницька птахофабрика" та ініціювали проект по збору батарейок у навчальних закладах.
"І ось ми вирішили допомогти, так-би мовити, місту  і розставити контейнери по усіх навчальних закладах для збору батарейок  і безпосередньо утилізувати ці батарейки",- повідомив еколог підприємства Валерій Король.
В контейнерах можна залишати побутові елементи живлення - акумулятори та батарейки, акумулятори з мобільних пристроїв, фото-відео апаратури та інші.
По мірі наповнення контейнерів, представники підприємства обіцяють забирати відпрацьовані елементи живлення та відправляти їх на переробку на спеціалізоване підприємство  до Львова.
За словами пана Короля, вартість утилізації однієї пальчикової батарейки - близько трьох гривень.
Варто нагадати, що із травня 2012 року у місті працюють 4 точки для збору та тимчасового зберігання відпрацьованих люмінесцентних ламп, термометрів та батарейок живлення де можна залишати відпрацьовані елементи для подальшої утилізації.
У навчальних закладах Ладижина встановили контейнери для збору відпрацьованих батарейок, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...