• Главная
  • Голова Вінницького КУН Березовський: «Людмила Щербаківська – партійний функціонер з понад 10-річним стажем, а не господарник»
14:37, 6 ноября 2015 г.

Голова Вінницького КУН Березовський: «Людмила Щербаківська – партійний функціонер з понад 10-річним стажем, а не господарник»

Попри заяву лідера вінницької "Свободи" Олексія Фурмана про те, що "всі праві партії" Вінниччини підтримують кандидата на посаду мера обласного центра Людмилу Щербаківську, його слова на співпали з реальністю. Досі публічно не визначилися із підтримкою вінничани з "УНА-УНСО", керівник обласного проводу "Конгресу українських націоналістів" заявив, що не стане підтримувати Людмилу Щербаківську...
 
Тож, чи мав право Фурман "розписуватися" за всіх "правих" - питання совісті і моралі "обранця Майдану на посаду губернатора".
 Чи варто вінничанам підтримувати кандидата від «Батьківщини»?

15 листопада відбудеться другий тур виборів Вінницького міського голов. На цю посаду претендують чинний в.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов та голова обласної «Батьківщини» Людмила Щербаківська. 
Питань до міської влади вистачає. Це і недостатні темпи реформування ЖКХ, і будівництво торгівельних центрів замість інвестицій в промисловість, і залишки стихійної торгівлі, і проблеми з паркуванням автомобілів, і самоусунення міськвиконкому від опору злочинній медичній реформі.
Все це є. До Гройсмана та його перетворень у Вінниці можна ставитися по-різному. Однак звернемо увагу на те, що Сергій Моргунов – позапартійний, отже вирішувати проблеми міста та перейматися його розвитком він буде, виходячи з господарської доцільності. Натомість Людмила Щербаківська постійно наголошує, що основою її команди є партія «Батьківщина», а значить діяти вона буде у відповідності до партійних настанов цієї політсили. Тому, присутність члена команди Юлії Тимошенко у кріслі мера викликає занепокоєння.
Юлія Тимошенко несе особисту відповідальність за укладання кабальної угоди з російським «Газпромом», наслідки якої українці відчуватимуть ще довго.
Всім відомо, що партія «Батьківщина» завжди була притулком для олігархів: Фельдмана і Живаго, Губського і Бондарєва, сумнівні капітали яких, як і політика «Батьківщини» є всеїдними. Є потреба у залученні патріотичного електорату – «сердешні» з кожного телеекрана розповідають, що вони патріоти. Виникла можливість посадити до владних крісел своїх – в кулуарах обговорюється «ширка» з ідеологічними, здавалося б, опонентами. Прикро вражає нещодавній факт - висунення голови Муровано-Куриловецької районної державної адміністрації періоду правління Януковича кандидатом у депутати від цієї політсили! А, коли таке оприлюднюється – звучить анекдотичне: «Прапала всьо!».
А ще – перманентний популізм: беззмістовні, і заздалегідь нездійснені, проте дуже яскраві гасла. Запитайте у представників «Батьківщини» – куди поділися у розпал російської агресії влітку 2014 року, широко розрекламовані Тимошенко «штаби національного опору», до яких, за її словами, записалися «десятки тисяч»? А, зрадливе мовчання цих «європейців-патріотів» у серпні 2008 року - тоді, коли вісім президентів європейських держав власною присутністю боронили у Тбілісі незалежність Грузії від російської агресії. 
Цікаво, а яким чином місцеві ради можуть знизити комунальні тарифи, які регулюються на загальнодержавному рівні? Але ж, із такою обіцянкою «Батьківщина» здолала 5%-й бар’єр у Вінниці.
Жорстке змагання за владу під лозунгом «служіння народу» – основна діяльність «Батьківщини» - партії капіталу, якому байдуже, що буде з Україною, байдужою є доля українців. І байдуже – яким шляхом ця влада буде здобутою. Варто лише згадати побоїще під Вінницькою ОДА 6 грудня минулого року.
Людмила Щербаківська – партійний функціонер з понад 10-річним стажем, а не господарник, тому її обізнаність із функціонуванням системи муніципального управління є сумнівною. Вона буде керуватись вказівками партійного керівництва. 
Чи, готові ми довірити долю міста Вінниці «господарнику» від політики?
Чинну владу слід змінювати. Проте, «Батьківщина» з її давніми зв’язками з Путіним на цю роль не підходить.
Якщо, ми не хочемо щоб Вінниця перетворилася у філію «біло-сердешного» партійного апарату, а ресурси міського бюджету залучались на користь загального іміджу Юлії Тимошенко, то чи варто підтримувати Людмилу Щербаківську у другому турі виборів Вінницького міського голови?

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...