• Головна
  • Норвегія має намір побудувати у Вінниці академмістечко для ДонНУ
15:17, 6 листопада 2015 р.

Норвегія має намір побудувати у Вінниці академмістечко для ДонНУ

Норвезький уряд має намір допомогти Донецькому національному університету збудувати у Вінниці сучасне академічне містечко за рахунок норвезької сторони.

Про це у Вінниці вчора, 5 листопада, заявив Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Норвегії в Україні Йон Елведал Фредріксен. Таку пропозицію дипломат озвучив під час зустрічі із керівництвом області та адміністрацією ДонНУ.

– Це наша цільова поїздка в Донецький національний університет. Основні питання, які ми сьогодні обговорювали в ДонНУ, – це надання допомоги для розвитку університету, який облаштовується на новій території у м.Вінниці, вирішення питання виділення земельної ділянки для розбудови сучасного академмістечка за рахунок норвезької сторони та готовності до цього місцевої влади, – повідомив Фредріксен.

На пропозицію норвежця в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов та голова облдержадміністрації Валерій Коровій не дали однозначної відповіді. Вони зазначили, що при пошуку земельної ділянки для академічного містечка ДонНУ в межах міста Вінниці або в безпосередній близькості до нього можуть виникнути проблеми.

Також під час перебування в ДонНУ Посол Норвегії ознайомився, як діють навчальні курси на базі економічного факультету ДонНУ, засновані спільно із МБФ «ЄвроАзія» в рамках проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовосл

Норвегія має намір побудувати у Вінниці академмістечко для ДонНУ

Норвегія має намір побудувати у Вінниці академмістечко для ДонНУ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...