• Главная
  • Кучер-молодший знову хоче бути депутатом
15:15, 9 ноября 2015 г.

Кучер-молодший знову хоче бути депутатом

Олександр Кучер, який 6 листопада подав заяву про відмову від депутатського мандату Ладижинської міської ради, передумав і знову хоче бути депутатом. Про це повідомляє сайт «i-vin.info».

Cин народного депутата України Миколи Кучера, який очолює Ладижинську міську партійну організацію «Солідарності» був обраний депутатом міської ради, а потім відмовився від мандату.

Залишається незрозумілою позиція Олександра Кучера, чому він через день змінює свої плани щодо депутатства. Адже спочатку він передумав бути депутатом, а тепер вирішив відкликати свою заяву.

Я відкликаю свою заяву №21 від 6 листопада, про відсутність наміру реєструватись та відмову від депутатського мандату та заявляю про намір зареєструватися депутатом,- процитувала голова Ладижинської МВКОлександра Зеленецька заяву пана Кучера.

На сайті ЦВК Олександра Кучера у списку депутатів міськради вже немає. Тому сьогодні міська виборча комісія засідатиме знову з приводу чергової заяви новобраного колишнього депутата, аби поновити його у списку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...