• Главная
  • Мерія забирає у комунальну власність дві «козирні» адмінбудівлі у центрі Вінниці
16:37, 9 ноября 2015 г.

Мерія забирає у комунальну власність дві «козирні» адмінбудівлі у центрі Вінниці

На останній сесії депутати Вінницької міськради дали згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність будівель по вулиці Театральній, 29 та Пирогова, 45.

Цим рішенням, фактично розпочинається процедура передачі з державної власності в комунальну власність Вінниці двох «козирних» адміністративних будівель у центрі Вінниці.

Перша будівля по Театральній, 29 передається у власність Вінниці фактично за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, адже у ній розташований підпорядкований Мінрегіонбуду Вінницький філіал державного науково-дослідного проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція».

Загальна площа цієї триповерхової будівлі, яка розташована навпроти ресторанного комплексу «Тіфліс» складає 843,7 кв. м.

Мерія забирає у комунальну власність дві «козирні» адмінбудівлі у центрі Вінниці, фото-1

Друга будівля по вулиці Пирогова, 45 теж відноситься до Мінрегіонуду (тут колись теж розміщувалася державна проектна організація), але тривалий час вона вважалась безхозною. Зараз у цій триповерховій будівлі площею 588,3 кв. м на перетині з вулицею Литвиненка, неподалік ринку «Урожай», розташувався приватний медичний центр «Альтамедика».

Мерія забирає у комунальну власність дві «козирні» адмінбудівлі у центрі Вінниці, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...