• Главная
  • У Вінниці вітали працівників культури
09:27, 10 ноября 2015 г.

У Вінниці вітали працівників культури

9 листопада концертна зала обласної філармонії зібрала на урочистостях з нагоди Дня працівників культури кращих представників мистецької еліти Вінниччини, справжніх ентузіастів своєї справи та ветеранів галузі.

Із професійним святом тих, хто береже, пропагує і примножує культурні багатства Поділля та України, вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

«В такий непростий час, який переживає на сьогодні Українська держава, український народ, ми по-іншому сприймаємо деякі цінності, які, можливо, були нами забуті: почуття патріотизму, любові до рідної мови, землі, до нашої історії. І крок за кроком ми рухаємося сьогодні вперед», - зазначив у вітальному слові  Валерій Коровій.

За його словами, Вінниччина має дуже багато надбань у різних видах мистецтва, а тому по праву пишається тими, хто творить сучасне обличчя її культури. «Коли відбуваються прем’єри в музично-драматичному або ляльковому театрах - це велика подія, яка об’єднує всіх вінничан, шанувальників сценічного мистецтва. Дуже важливе значення має бібліотечна справа, адже це на сьогодні колиска українського слова в сільській місцевості», - зауважив Валерій Коровій.

Валерій Коровій також відзначив, що нині розробляється окрема програма, яка дала б можливість активізувати мистецьку справу в частині відродження окремих музеїв регіону, зокрема – відомого композитора Миколи Леонтовича та історико-культурного музею «Битва під Батогом».

Вітаючи працівників культури зі святом, Валерій Коровій висловив переконання, що український народ з гідністю пройде крізь ті випробування, які йому доводиться долати сьогодні. 

«Але й від вас, насправді, залежить дуже багато. Тому що за родом своєї діяльності ви торкаєтесь глибинних частин української душі, даєте впевненість людям у завтрашньому дні, даєте їм можливість дивитися з гордістю в майбутнє нашої Української держави», - підкреслив голова облдержадміністрації.

Кращим представникам галузі вручили державні нагороди, грамоти профільного міністерства, Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради. А творчим дарунком для усіх присутніх стала концертна програма за участю юних вокалістів Вінниччини та начальника управління культури і мистецтв ОДА, Заслуженого артиста України Станіслава Городинського.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...