• Головна
  • ВААС вирішив, що ЦВК має «розбиратись» у справі «Батьківщини» з фальсифікацією виборів на Вінниччині
17:10, 10 листопада 2015 р.

ВААС вирішив, що ЦВК має «розбиратись» у справі «Батьківщини» з фальсифікацією виборів на Вінниччині

10 листопада Вінницький апеляційний адміністративний суд постановив окрему ухвалу про наявність порушень під час виборів на двох виборчих дільницях у Вінницькому районі з повідомленням Центральної виборчої комісії.

Про це інформує прес-служба Вінницького апеляційного адміністративного суду.

«У ході судового засідання колегією суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду встановлено, що з порушенням вимог закону примірники протоколів підрахунку голосів виборців дільничних виборчих комісій №050135, №050157 містять суттєві розбіжності щодо кількості голосів виборців. Також примірники протоколів засвідчувались печаткою та підписами без перевірки, причини відсутності підписів не зазначені.

Крім того, свідком у справі засвідчено невідповідність його примірника № 6 з примірниками №2, 3 протоколу підрахунку голосів.

Також суд апеляційної інстанції звернув увагу, що в матеріалах справи містяться два екземпляри оригіналу примірника № 3 протоколу дільничної виборчої комісії на виборчій дільниці № 050135 з виборів депутатів Вінницької обласної ради у територіальному виборчому окрузі № 9…», - йдеться в повідомленні.

Враховуючи викладене, виявивши в ході розгляду цієї справи порушення двома дільничними комісіями у територіальному виборчому окрузі № 9 вимог Закону України «Про місцеві вибори» та порушення, що можуть бути підставою для притягнення до відповідальності не за правилами Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів ВААС постановила окрему ухвалу про наявність зазначених вище порушень з повідомлення Центральної Виборчої комісії та зобов’язання останніх вжити заходів щодо встановлених фактів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...