• Главная
  • Учні вінницької школи №4 в рамках акції «Тепло родинного затишку» передали смачні гостинці для бійців АТО
17:51, 10 ноября 2015 г.

Учні вінницької школи №4 в рамках акції «Тепло родинного затишку» передали смачні гостинці для бійців АТО

В рамках благодійної акції «Тепло родинного затишку» учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Вінницької міської ради зібрали для бійців АТО домашні консервації та намалювали зворушливі малюнки.

10 листопада пакунки з гостинцями передали волонтерам, які доставлять їх нашим захисникам.

За словами голови наглядово-координаційної ради громадських організацій та волонтерів при Вінницькому військовому шпиталі Олени Верлан-Кульшенко, дуже приємно, що діти та їх батьки відгукуються на подібні благодійні акції та допомагають, хто чим може.

Ми періодично відправляємо у зону АТО допомогу  у вигляді продуктів, одягу, ліків та інших необхідних для наших бійців речей, - зазначила Олени Верлан-Кульшенко. – Смачні домашні соління та запашне варення, які зібрали учні 4-ї школи, будуть доставлені у Луганську область.

Як розповіла замісник директора по виховній роботі Тетяна Регеша, школа №4 бере участь у всіх акціях, які спрямовані на допомогу учасникам АТО.  Вдячні бійці навіть передали школі  з фронту український прапор зі своїми підписами.

Цього року наша школа була учасником загальноміської благодійної акції  «5 картоплин». Ми також співпрацюємо з місцевим волонтерським центром. Зараз наша школа долучилася  до акції «Тепло родинного затишку» по збору домашньої консервації для бійців та мешканців зони АТО, яким не вистачає продуктів. Діти зібрали варення,  соління. Крім цього учні початкової школи намалювали для вояків зворушливі малюнки з побажаннями перемоги і швидкого повернення додому, -  сказала Тетяна Регеша.  – Ми щиро дякуємо дітям та їх батькам за активну участь у благодійній акції, за те, що не зважаючи на скрутне економічне становище в державі, вони знаходять можливість допомогти нашим захисникам.

Як зазначила голова громадської організації «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко, місто Вінниця багате на щирих та добрих людей, які не залишаються осторонь чужих проблем, та прагнуть допомогти по мірі своїх можливостей.

Особливо приємно, що до допомоги та підняття бойового духу часників АТО долучаються діти. Зараз в Україні зростає нове покоління патріотів, які добре знають, що таке Батьківщина і яку ціну доводиться платити за її свободу, - сказала Людмила Станіславенко. – Я дякую всім за активність та небайдужість, за ті добрі справи, які наближають нас до омріяної перемоги.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...