• Главная
  • У Вінниці аптека заманювала покупців неправдивими знижками
09:39, 11 ноября 2015 г.

У Вінниці аптека заманювала покупців неправдивими знижками

Вінницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції в діях міського комунального підприємства «Вінницька міська аптека».

Про це інформує прес-служба Антимонопольного комітету Вінниччини.

Як встановило Відділення за результатами дослідження, Підприємство самостійно розробило рекламу про надання знижок на фармацевтичні товари, косметичні товари і розмістило її на фасадній частині аптеки.

Проте біля місць роздрібної торгівлі вказаними товарами інформацію про певні умови реалізації товару не було розміщено.

Згідно з поясненням підприємства, знижка 7% поширюється не на всіх покупців, а лише на власників дисконтної картки, а знижка 10% – лише на власників дисконтної картки - ветеранів (учасників) ВВВ. Відповідно до наказу по Підприємству знижка при реалізації медикаментів на 7% поширюється на населення при придбанні медикаментів або виробів медичного призначення на суму від 100 грн., а також на пенсіонерів м. Вінниці без ліміту придбаного товару, а знижка на 10 % – лише на ветеранів ВВВ при наявності посвідчення.

Потенційні покупці, які мали намір придбати в аптеці підприємства медикаменти або вироби медичного призначення, ознайомившись з рекламою, не змогли отримати повної інформації щодо знижки цін, а також щодо категорій населення, на які поширюються знижки, у зв’язку з відсутністю даної інформації на носіях реклами.

Таким чином, зазначена реклама внаслідок обраного способу її викладення містить неповну інформацію щодо умов придбання лікарських засобів, що могло ввести в оману осіб, які з нею ознайомлювались, та відповідно, впливати на їх вибір щодо придбання зазначених товарів саме в аптеці підприємства.

Після втручання Відділення підприємство прийняло рішення про зняття реклами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...